Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti festitek a lányotok körmét?...

Ti festitek a lányotok körmét? A feleségem az 5 éves lányunknak mindig kifesti és olyan csúnya.

Figyelt kérdés
Szerintem ehhez még kicsi.
2018. aug. 18. 18:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Szerintem is csúnya.
2018. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Igen ha szeretné, attól hogy neked nem tetszik a gyereknek igen
2018. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Igazad van. Szerintem is nagyon csúnya. Két lányom van.
2018. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
5 éves a lányom, eszembe sem jutna
2018. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Az csúnya mikor már kopik, és anyuka nem szedi le teljesen mert nem mer lakklemosóval nekiesni. Az tényleg ronda.
2018. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem lehet, hogy azért látod csúnyának, mert csúnyán festi ki?


Amúgy azzal semmi bajom nem lenne, ha világos rózsaszínnel néha kifestené, csak akkor ha mindig kifestené és élénk színnel.

2018. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Én kiszoktam festeni a lányomnak/4 éves, igazi kis csajos lányka/ de nem a 'felnőttkörömlakkal' hanem van kifejezetten gyerekeknek való és azzal/langyos vizzel lejön, de van hogy sima kéz mosás után is/...miért nem mondod meg a feleségednek, ha neked nem tetszik és szerinted ezt nem kellene...vagy nem szoktatok beszélgetni?
2018. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
4 éves lányomnak idén nyáron a lábán festettem ki a körmeit és csak halvány színnel. Nagyon tetszik neki. Ennél többet nem fog kapni a következő években sem.
2018. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is csúnya. Evkozben elő nem fordulhat. De most a nyári szünetben annyira kérte hogy a nővére neki is fesse ki. Na bumm kifestette... Én soha életemben nem lakkoztam a körmöm műkörmom sincs. Ott nehezebb lehet lebeszelni a gyereket róla ahol anya két hetente megy a kormoshoz és szebbnél szebb színes kormokkel jön haza. Nem lehet hogy nálatok is ez a helyzet?
2018. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%

Igen most a nyári szünetben néha kifestettem a 4 éves lányom körmét csillámossal vagy halvány rózsaszínnel, vagy olyan vízzel lemoshatóval amit már írt valaki. Én is festem magamnak, így látja tőlem, persze hogy kéri.

Nem olyan ördögtől való ez szerintem.

2018. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!