Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekesek, ti hogyan...

Kisgyerekesek, ti hogyan oldjátok a stresszt?

Figyelt kérdés
Miota megszuletett a lanyom 2 eve, egyszeruen folyamatos feszultsegben vagyok. Minden idegszalam feszult egesz nap, tudat alatt egyfolytaban rettegek, panikolok hogy valami tortenik a gyerekkel. Pl ha 1 meterre jatszik tolem a szobaban, es hallok valami zajt (pl vegighuzza a ceruzat a papiron, vagy barmi aprosag), rogton belenyilall a fejembe hogy "uristen ez mi". Havonta legalabb 2x migrenem van, par havonta 140es pulzussal kelek ejszaka. Aktivan sportolok, egeszseges vagyok. Sosem voltam elotte ilyen. Hiaba nyugtatom magam, sokszor csak idegesebb leszek. Nem minden nap ilyen, van amikor tenyleg nyugodt vagyok. De aztan jon par het, amikor reggeltol estig faj a fejem, cseng a fulem, ugyerzem megfulladok a feszultsegtol. Kivulrol nem latszik, mert amikor nagyon faj a fejem, kulso szemlelonek szerintem kifejezetten nyugodtnak, csendesnek tunok. Van valakinek barmi otlete hogy ezt hogy lehetne enyhiteni?
2018. aug. 22. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Pszichológus.

Ez már nem normális.

2018. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Anyai agon tobb ilyen panikolos rokonom van. Mindig ugy gondoltam, direkt csinaljak vagy fel akarjak hivni magukra a figyelmet. En mindig is bevallalos, nem parazos voltam. Eddig. Rajtuk nem segitett a pszichologus igy gondolom nem sok jora szamithatok.
2018. aug. 22. 12:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Három gyerekünk van. Nem vagyok egy nagyon laza típus, de ez tényleg nagyon sok...
2018. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva, én nem is tudom, hogy lehet így élni. Magad és főként a kislányod miatt muszáj ezt kezelni valahogy, mert rá is át fog ragadni a szorongásod. Sajnos ezek tanult dolgok. 😕
2018. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazabol ugy erzem nem elsosorban a gyerek miatt van, ez a felelosseg vallalas csak betetozte a dolgokat. Sajnos eleg sokat bantottak lelkileg a szuleim eletem soran, mintha ez az egesz most jonne ki...de ezen hogy segit pszichologus?
2018. aug. 22. 13:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Önbizalom erősítese pl.
2018. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáterhez menj,erre van gyógyszer,sokat t
2018. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sokat tud segíteni
2018. aug. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
A pszichológus nem sokat tud segíteni ezen, a pszichiáter igen, de szerintem a gyógyszer előtt próbáld inkább emelni az edzéseid számát, egészségesebben enni, természetes nyugtatót is lehet kapni.
2018. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha férfi lennél, csak elköltenél 1 egész doboz jobb fajta sört, és hirtelen értelmet nyerne az egész.
2018. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!