Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan adjam be a multi...

Hogyan adjam be a multi ragotabletta a 3 evesemnek? Elso nap megette, azota utalja es azt mondja nem jo?

Figyelt kérdés

Osezetortem kakaoba .. ugy se kellett..

Osszeragattam vele es mondtam igyon ra vizet .. ugyse.

Hogyan adjam be neki a vitamint?

Sajnos ebbok nincs szirup.


2018. aug. 29. 12:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Sokadikra találtam meg azt, amelyiket mindhárom gyermekem szedheti (eltérő ml), és hajlandó is szedni. Addig volt, hogy 6 féle is volt itthon egyszerre, és persze bőven akadt köztük olyan, amit egyik sem volt hajlandó lenyelni.

Milyet adtál neki? Hátha tudunk hasonlót ajánlani.

2018. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Eletmod es taplalkozast tanultam. Baromira nem mindegy melyik ceg vitaminjar eszed.

Probald ki egy honapig a leggagyibb multit es a Scitec multi pro tasakos vitaminjat ..

2018. aug. 29. 20:25
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ezt tanultad, de akkor azt is kellett, hogy ha a bélrendszer rendben, akkor ellenállóbb az immunrendszer is! Szóval inkább adok probiotikumot mint bármilyen vitamin(nak mondott bármit.)
2018. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%
Biztos hallottál már akkor az ún. zöldségekről ill. gyümölcsökről. Amíg nem 120 kiló izom valaki, addig nem szorul rá, hogy űrhajóstápon éljen. A gyerekek azzal a kis testsúllyal hamar elkezdik sokallni a tudomány remekét. Kimondottan létszükség egyébként, hogy betanulja a szervezet kezelni a gondokat, idönként maguktól "böjtőt tartanak", százféle válogatós korszakon esnek át, közben megőrülsz, mert pontosan tudod, hogy az rossz nekik... Aztán beáll a kalibráció, és nekik is max élsport (vagy keményebb meló) meg betegség mellé kell bogyó.
2018. aug. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bocs az ö betűkért, alig látok még :)
2018. aug. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

nálunk is van olyan, amit a gyerek nem hajlandó megenni. beszedett 1 egész doboz marslakócskát, a következőnél 1 szem után közölte, hogy szr, így az apja meg én ettük a méregdrága gumivitamint.

van, hogy nem ízlik, ilyenkor másikat kell megpróbálni.

2018. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Akkor mit vársz? Mit írjunk? Hogy nyomd le a torkán?

Nem csak 1 jó gyermekvitamin van. Válassz másikat+probiotikum!

2018. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

A probiotikum az kivalo! En evi 4 kurat csinalok.

Es ugy jobban is felszivodik minden!

Na amugy ha felet kap es az apja adja be neki akkor megeszi.

2018. aug. 30. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!