Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet jóvátenni ha...

Hogy lehet jóvátenni ha életemben először eljárt a kezem?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan hisztis volt ma a 3 évesem, nem fogadott szót, ha rászóltam valamiért visszakiabált, hogy "hülyeeeee, anya hülyeee" (sajnos ezt a nagy tesóktól tanulta...:/.. mármint ők szokták egymásra mondani néha ha vitatkoznak, két bátyja van, már iskolások), egyszer megelégeltem, a sarokba akartam állítani, elkezdett rugdoskodni, hisztizni, még akkor is csak lefogtam, mondtam, hogy nem szabad, betettem őt a sarokba, végül egy nagyot belecsípett pont a mellembe, rettenetesen fájt, és hirtelen nem is gondolkodtam, egy nagyot jó ráhúztam a fenekére. Borzasztóan sajnáltam utána, nagyon sírt, elég piros maradt a helye neki, és most már elaludt, de úgy aludt el hogy végig hüppögöt. Sosem ütöttem meg eddig őt sem, a nagyokat sem, nagyon bánt és nagyon bánom. Hogy tehetném jóvá?

Veletek előfordult hasonló?

Nagyon sz*r anyának érzem most magam :/..


2018. szept. 8. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
enis racsaptam volna.
2018. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy az. Sajnos kierdemelte. Mondom ezt úgy h sztem se megoldás a veres.
2018. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy velem is előfordult, nem vagyok verekedős anya, de nyilván nem fogom hagyni, hogy rugdosson, jól tetted és nem kell jóvá tenned semmit.
2018. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem gáz.
2018. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

En is ra szoktam csapni, ettol nem erzem magam sz@r anyanak.

Egyszer nagyot csaptam a combjara pelenkazas kozben, aznapra mar sok volt a rovasan, es egyfolytaban rugdosta a mellemet kozben.

Reflexbol csaptam ra, szegenynek tobb nap utan is latszott ott vmi csik...

Akkor nagyon sajnaltam, de tenyleg reflexbol volt.

Ez sajnos megesik mindenkivel....

2018. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell jóvá tenni. Megérdemelte, én is megcsaptam volna, pedig nem szoktam verni a gyerekemet. Attol nem lesz valaki xaranya, hogy egyszer racsap a gyerek fenekére, mert ah kiborító és agresszív.
2018. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Ezen nincs mit jóvá tenni. Nem ütömvágom a gyerekem, de mikor sok van a rovásán, elcsattan 1 segges. Mondjuk ilyen ritkán van, de ne aggódh, meg fog békélni a gyerkőc.
2018. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
HA most azt éreztetnéd vele, hogy bánt, elnézést kérsz, bűnhődsz, a fejedre fog nőni... Túléli.
2018. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Ezen nincs mit jóvátenni, sőt sokkal előbb el kellett volna csattannia, mert nem szabadott volna idáig fajulnia a dolognak. Nem mondjuk anyára, hogy hülye, pláne nem rugdossuk meg. Egyszer merné megcsinálni a gyerekem.


Véletlenül se éreztesd most a gyerekkel, hogy megbántad, onnantól cseszheted.

2018. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem tanult belőle, ha hüppögve aludt el. Beszélgess vele, miért kapta, de következetesen. Bűnbánatot semmiképp ne mutass felé, mert akkor legközelebb ugyanezt teszi, mert látja rajtad, hogy veled bármit megtehet.

Hidd el, legközelebb nem mer rúgdosni, szerintem egy életre megjegyezte.

2018. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!