Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két évesnek pofon tényleg meg...

Két évesnek pofon tényleg meg kéne, hogy járjon, ha már nem ért semmiböl? Ez csak nekem számít soknak?

Figyelt kérdés
még azt mondom pelusra csapás elmegy,de az is csak akkor,ha már tényleg sok...
2018. szept. 10. 11:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Ki mondta, hogy a pofon jár?
2018. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Két évest max akkor üt meg épeszű ember, ha az agresszív, bár akkor is max reflexből. Pl teljes erőből belém rúg hátulról, akkor biztos reflexből megcsapom, de azért, mert mit tudom én, nem érti meg, hogy nem öntjük a kakaót az ágyra, biztosan nem ütném meg, akkor sem, ha hatmilliószor mondtam mar el neki
2018. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
egy anyuka mondta,aki megtette a két évesével..
2018. szept. 10. 11:30
 4/18 anonim ***** válasza:
36%
Tessék? Ütlegelni egy totyogóst? Mond, te normális emebrekkel vagy körülvéve?!
2018. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

nincs hozzájuk sok közöm,néha összefutunk utcán .öszerinte van így,szerintem nem.nekem az már sok

ne engem hibáztassatok,én csak kérdezem a véleményeket

2018. szept. 10. 11:34
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Nekem mar az is sok, h csipkedik meg a fulet huzzak a gyereknek. Nekem is van gyerekem es nem semmi vermerseklete van, de nem fogom csipkedni meg a fulet tepni, hogy viselkedjen. Megvannak a modszereim amelyek kozt nem szerepel agresszio de egy kezemen meg tudom szamolni azon esetek szamat, amikor a gyerek 5 percnel tovabb volt vergodesben. Mivel nem er el semmi vele, sot.. En otthagyom szepen 2 keres utan harmadikra ha nem fejezi be, akkor lehet szepen vinnyogni egyedul. Erdekes, hogy o jon utana bujni.. Es sose vertem meg de amit nem szabad azt NEM szabad es hosszu papagáj uzemmodban valo ismetelgetessel eleri az ember uaz. mint a verressel. Aztan majd 15 ev múlva kiderul elszurtam - e vagy sem, de mivel engem vert anyám, en inkabb kihagyom.
2018. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem, ilyen picit nem szabad pofon vágni, eddig 2-szer ütöttem a lányom fenekére, 15 hónapos, mondjuk meg sem érezte, de ennél tovább biztosan nem mennék, pofont csak egy nagyon rossz kamasz esetében tudok elképzelni, de igazából mindenképpen a szülő alkalmatlanságát mutatja, mert a kicsi nem ért belőle semmit, a naggyal meg inkább megbeszélni kellene.
2018. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én maximum olyan helyzetekben tartom elfogadhatónak, amikor a gyerek veszélyes helyzetet csinál, határozott felszólítás ellenére sem hagyja abba, és egyszerűen nincs idő kérlelni, meg elmagyarázni neki. Tipikusan ilyen, hogyha forgalmas utcán kitépi a kezét a szülő kezéből és megindul az úttest felé.
2018. szept. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%

Életemben nem ütöttük meg a 4 gyereküket. Sem egymást. Sem a nagymamát.

Magasan képzett, sikeres, boldog emberek lettek mind.

2018. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Itt mindenki tökéletes anya, és mélyen elítéli ismeretlenül is a másikat. Nézzetek már magatokba.


Én el tudom képzelni, hogy egy megfáradt, feszült frusztrált anya, akinek se segítsége, se ötlete, hogy mit tegyen, igenis szakad a cérna. Lehet, hogy ha még "eredménye" is volt, akkor meg csak igazolta, hogy "jól tette".

Van az a szitu.

Inkább örüljetek, hogy ti pihentebbek vagytok, több segítséggel, több tudással a gyereknevelés terén. És sose felejtsétek el, hogy minden gyerek más.


Nekem is van gyerekem, 1. De ő nagyon nyugodt természetű, szófogadó gyerek. Ettől függetlenül tudom, hogy vannak akaratos ön és közveszélyes kicsik is, és lássátok be, egy 2 évessel nem megy a "megbeszélünk/elmagyarázunk mindent" dolog...

Szóval ha kinéztetek a rózsaszín buborékotokból, akkor megláthatjátok a valóságot is néha...

2018. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!