Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy viselik a kisgyerekek a...

Hogy viselik a kisgyerekek a kórházi tartózkodást? Hogy könyíthetem meg neki?

Figyelt kérdés
5 éves kisfiamat műteni fogják. Az orvos azt mondta, hogy ne aggódjak, minden rendben lesz. Ennek ellenére félek, hogy nem tudja majd elviselni a kórházi légkört. Természetesen én vele leszek és az alvósmacit is visszük. Ezen kívül mit tudok még tenni,hogy könyebb legyen neki?
2010. jún. 22. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
A gyerkocok rugalmasak. Kalandkent fogja megelni a nem otthon alvast, fantaziaja kimerithetetlen. Ha anya es a kedvenc jatekok ott vannak, akkor mar igazabol nem is fog neki hianyozni semmi.
2010. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondjad el neki, hogy mi fog történni, ne érje váratlanul semmi. Eleinte minden érdekes lesz neki, a többi gyerek, új játékok, stb. A biztos pont te leszel neki, mindenben segítsed, vigyetek könyvet, meséljél neki, a kórteremben a többi gyereket is be lehet vonni a játékba, mesébe. Jobbulást kívánok.
2010. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét válaszolónak.
2010. jún. 22. 22:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy ott maradhatsz vele. Nekem 3 évesen vették ki a mandulámat, és nem alhatott velem anyu, nagyon rossz volt.

Nemrég a másfél évesemmel töltöttünk egy napot kórházban, és egyáltalán nem volt semmi baja. Inkább az volt a gond, hogy nem tudott úgy tombolni, mint itthon. Ez csak egy nap volt, kibírtuk. 5 évessel azért kicsit könnyebb. Vigyél be sok könyvet, újságot, kártyát, biztosan lesz tévé is a szobában.

2010. jún. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kalandként?????????Hát persze hogy ne.Nehéz lesz az biztos mi már kétszer voltunk így de nagyon rosszul viselete pedig nagyon kis rugalmas kislány.Olvasgassatok,színezzetek mindenképpen tereld a figyelmét.De ha kifogtok olyan szobatársakat amilyeneket nekünk sikerült akkor nehéz lesz.Amikor meg viszik a műtőbe csak mosolyogj és mosolyogj majd ha elviszik akkor sírjál.Sikeres műtétet,gyógyuljatok hamar.
2010. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Remélem minden rendben lesz.
2010. jún. 23. 09:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Tuti rendben lesz,mandulaműtét?
2010. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen mandula.
2010. jún. 23. 10:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is az volt orrmandula,nehéz ügy főleg az altatásból való ébredés.Jaj nagyon rosszul szoktak ébredni de majd te ott leszel vele és minden oké lesz.
2010. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly év végén voltam a kislányommal 2éjszakát kórházban,akkor volt 20hónapos.Én sokkal rosszabbul viseltem,mint Ő.Általában minden gyerekosztályon van játszó sarok,oda ki-ki mentünk,amikor lehetett.Kislányomnak kis kézműtétje volt(pattanó ujj),Őt is altatták.A legnehezebb az volt,hogy az altatás után egy jó darabig nem ehetett,ihatott és nem kelhetet fel.Ezt nehezen viseltük.A szobatársunk egy hasonló korú kisfiú volt,mint a Te fiad.Náluk is ugyanez volt a problémájuk,mint nekünk(nem lehetett enni,inni).Elötte semmiképp ne sírj.Én a kislányom műtétjét végig sírtam.Most is sírok,mert szembe jut,milyen szívszaggató látvány volt,amikor tolták be a pici lányom a műtőbe azon a nagy ágyon.Kitartást és mielőbbi gyógyulást kívánok Nektek.

Zsuzsi

2010. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!