Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyesen lévő anyukák! Ti...

Gyesen lévő anyukák! Ti hazaviszitek az óvodás gyermeketeket az oviból ebéd után?

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 14:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Igen.


Amíg itthon vagyok, addig legalább a délutánt együtt töltjük és a tesójával is többet tud együtt lenni, mintha 4 óra körül mennék érte.

Úgy alakítottam a kicsi napirendjét, hogy együtt tudom őket altatni, egyszerre is kelnek.


Eleget lesz még intézményesítve.


A lányom csoportjában egyébként nem jellemző. Még 5 anyuka van otthon hasonló korú kisebbel, mint én, de mást nem visznek haza.

2018. szept. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2018. szept. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
Nem
2018. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%

Még cseden vagyok, nem gyesen, de nem.

A beszoktatás után hoztam nagyon sokáig haza, mert lassan illeszkedett be (akkor vártam a tesóját), de miután belerázódott maradt végig.

2018. szept. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Igen
2018. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Igen. De a húsz fős csoportjából csak ő jár haza ebéd után.
2018. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%

Nalunk senki nem vitte haza, ahol másik gyerek is volt. Se bölcsiből, se oviból. Nálunk nem volt másik gyerek, ha rövid napom volt a munkában, mindig haza vittem előbb.

Húgom óvónő, nála se viszi el egy gyeses anyuka se a gyereket. Valahyig nincs igényük rá, hogy a gyerekükkel legyenek

2018. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
7: vagy csak a gyerek szívesen marad. Ilyen is van, nem csak az lehet, hogy a szemét anya nem akarja hazavinni a gyereket. Nálunk januárban születik a kicsi, de home office-os vagyok, éppen elhozhatnám, ha nagyon akarnám, de úgy gondoltam, megkérdezem a gyereket, mit szeretne. Ő szeret oviba járni, és mivel a barátnője is ottalszik délután, ő is ott akar aludni. Most akkor rángassam haza, mert különben szaranya vagyok? Amúgy meg nem nagyon látom, mitől lenne plusz együtt töltött idő ez, ugyanis alszik ilyenkor. Annyi változna, hogy nem az oviban alszik 2 órát ebéd után, hanem itthon, vagyis együtt ugyanúgy nem csinálnánk semmit. Semmivel nem vagyunk így együtt kevesebbet, ugyanis negyed 4-kor megyek érte, akkor kelnek az utolsó alvók (ő pedig általában köztük van), tehát amint kinyitja a szemét, ott vagyok.
2018. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
Cseden vagyok még,egyelöre mindkettö ott alszik bölcsube,oviba. Akkor viszem haza öket,ha programunk van. Szeretnek ott lenni,a barátnőik is ott alszsnsk és nem kizárt,hogy 3 hónap mulva már dolgozom minek rúgjam fel amit megszoktak?
2018. szept. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Én nem hoztam el anno, de már bánom. A mi mi ovinkban ez nem volt divat, az ovónők is utalgattak rå, hogy ne vigyük el a gyerekeket csak alvás után. Így utólag már sajnálom.
2018. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!