Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez meddig fog tartani?

Ez meddig fog tartani?

Figyelt kérdés

2,5 éves kislányom. Most hoztuk haza a tesót. Ugye nagyon szeretgetné, felvenné. Mondjuk neki, hogy most még csak finoman lehet simogatni. Még nagyon picike stb. Ugye szépen elmondjuk neki. És ugye erre sír.

De most szinte mindenért sír. Gondolom idő kell neki. De kb vajon mennyi mire megszokja és nem "hisztizik" miatta?

Kinél mennyi idő volt?



2018. szept. 26. 10:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Csak ez a legrosszabb. És hiába vígasztalom. :(
2018. szept. 26. 10:18
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ültesd le, tedd az ölébe. Vond be a baba körüli teendőkbe, popsira rákenni pici kenőcsöt ő is tud. Had legyen ő a nagytesó....
2018. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Probalj a naggyal tolteni minel tobb idot. Csunya szoval amikor a kicsit csak lehet add apanak, ugy hamar visszaall minden es jo lesz a kapcsolatuk. Nekunk ez nagyon bevalt. (max 2honap es rajott, hogy attol, hogy ketten vannak semmi sem valtozott meg reszunkrol feleje)
2018. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Én is azt mondanám h minnél több dologba ne kellene vonni, ha megszeretné fogni hát fogja a segítségeddel. Egy újszülött még nappal legalábbis sokat alszik, akkor legyen közös programotok, vsgy csináljatok vmit ami csak róla szól. Nálunk ez bevállt, a naggyal voltam nappal váltóban este a kicsivel, sokáig be is álltak erre sz időbeosztásra, így mindkettőnek jutott belőlem...nekem kimerítő volt de ez mád tészta. Fontosabb ilyenkor h a nagynak a kicdi érkezése nagy változást ne jelentsen. Nálunk 1 éves korig tesó féltékenydég nem is volt.
2018. szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Vond be mint amit az 1-es irt, amit meg tud csinalni. Biztos nagyon fog neki orulni es hasznosnak erzi majd magat.
2018. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igyekszem bevonni mindenbe. Meg mindent ugyan úgy csinálni. Míg aludt a pici, hívtam, hogy segítsen teregetni, mosást indítani. Mint ahogy szoktuk.

Mikor főztem, akkor a hordozóban fent volt a pulton a pici. A nagy is és ringatta. :)

Meg együtt főztünk apának.

Csak ugye nekem is bele kell szoknom. Így is próbalok vele sokat bújni stb.


Inkább meg azzal leszek bajban, hogy míg jó idő van hogy oldom meg h pici bent, ő kint? Mert tegnap is vágyott volna ki. Mondjuk tegnap elég nagy szél volt.

Mert azert a picit se akarnám idő előtt kivinni. Pláne h már nem nyár van.

Ti ezt hogy oldottátok meg?

2018. szept. 26. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is 2,5 év van köztük, nem volt semmi gond. Ha Ő akart segíteni vagy bàrmi akkoe engedtük neki, de soha nem szóltunk, hogy gyere csinálni ezt vagy azt, vagy nézd de aranyos a baba stb. Szerintem az ilyenekkel csak azt éri el az ember, hogy a gyerek azt hiszi, hogy a kicsi körül forog a világ ő meg csak egy szolga kb
2018. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!