Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 éves kislányom folyton...

1,5 éves kislányom folyton visít, sikít, ha akar valamit. Meddig fog ez tartani, hogyan lehetne leszoktatni erröl?

Figyelt kérdés
Még nem tud beszélni,csak mutogat és sikítozik hozzá.
2016. jan. 5. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Türelem,türelem és még több türelem.Semmit nem tudsz csinálni, mert még nagyon kicsi.Ugyanúgy kinövi, mint ahogy az én lányom kinőtte, amikor elkezdett beszélni.Kitartást:)
2016. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a "mondd szépen, hogy kérem, akkor odaadom" vált be. Ezek után bármilyen, kicsit is ráutaló hanglejtést elfogadtunk "kéremnek", ha az nem hisztérikus sikítozás volt.

Egy nyugodt hangon kiadott "ööö" hang is megfelelt. Most már eljutottunk oda, hogy a kérem az "kám". Ha ezt mondja, megkapja, ha nyíg, akkor nem.

2016. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van. Amíg sikít, visít, ne kapja meg, amit akar.

Szépen csitítsd le, majd amikor már nem hangos, akkor add oda. Így megtanulja, hogy nem visítással kell kérni valamit.

2016. jan. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is most kezdte a 14 hónapos lányom, hát katasztrófa, akármit szeretne sikítva és visítva mutogat a dolog felé én meg már idegbajt kapok. :D Van egy 3 éves fiam is, szerintem ő is csinálta ezt de nem maradt meg bennem annyira.
2016. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 14 hós lányom van,ő is most kezdi a sikítozást. Ha fél percre berakom a járókába már visít. Na meg aludni sem akar mostanában. Pedig 1 éves koráig átaludta az éjszakát,azóta meg szinte óránként kel szörnyű. Probálok türelmes lenni ahogy írták de néha már nehéz.Én is abban bízon h hamarosan kinövi.
2016. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!