Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használja valaki közületek a...

Használja valaki közületek a Látogatás a beszéd birodalmába című könyvet? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2018. okt. 5. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szabó Borbála Mozdulj rá c könyvet találtam hasznosnak.amikor kb 2 éves volt, mert a beszéd mozgásfejlődésen alapszik és abban mutogatos, ugrálós, tornázos mondókák voltak.

A kicsi eleinte idegenkedett tőle, nem hagyta pl azt sem hogy a kezét irányitsam, pl töröm, töröm a mákot, viszont 3. nap után ráérzett az ízére, hogy milyen jókat játszunk így.

A szakszolgálat javasolt irodalmat, pl az Anya tanits engem címűt is, többek között.


A kérdésben levőt nem, igy azt nem ismerem, de ha hasonlo, akkor lehet jó.

2018. okt. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 macitesó válasza:

Bár a kérdés már jó egy éves, de talán hasznos lesz a válasz:

Nekünk a Látogatás a beszéd birodalmába könyveket Nébald Alexandra ajánlotta TSMT-n. A logpédus az Én is tudok beszélnit mondta, azt is megvettük...csak ott épp én nem tudtam mit kell csinálni, a képek pedig 40 évvel ezelőttiek. Gondolhatjátok mennyire kötötte le a gyerkőcöt. A Látogatás könyveket azért szeretjük (mi már a Tudás birodalmát, a baglyos könyvet használjuk), mert oda van írva mit kell csinálnom nekem, a gyerek szereti a képeit és a legfontosabb, hogy hatalmas fejlődésen mentünk keresztül!

2019. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!