Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha éjszaka lázas volt, de...

Ha éjszaka lázas volt, de reggelre semmi baja, vihetem oviba?

Figyelt kérdés
Semmi tünete nincs.
2018. okt. 16. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Láz után nem vinném. bármikor felszökhet újra.
2018. okt. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vinném

Még délelőtt haza fogják küldeni, mert úgyis felmegy a láza. Az alvással kipihente magát kicsit, de meg nem gyógyult.

2018. okt. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy viheted....egy napig legalább tartsd már otthon, azért nem véletlenül volt lázas! Nem vagy kíváncsi, mi okozta?! Maradjon csak otthon, hátha visszaszökik a láz vagy lappang benne valami.
2018. okt. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se vinném be, nagy az esély rá, hogy amint elkezd játszani, felszökik megint.
2018. okt. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A láznak mindig oka van, akkor is, ha nem egyből jön minden tünet. Legfeljebb beviszed, aztán 11-kor telefonálnak az oviból, hogy hasmenése van, és azonnal vidd haza.
2018. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Láz után biztosan nem vinném, mert annak oka volt és úgyis újra be fog lázasodni.
2018. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggelre általában lemegy a láz. Délelőtt fel fog szökni nagy valószínűséggel. Remélem, nem vitted.
2018. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vinném, nem is vittem. A lányom múlt hétrn pont így volt. Kedd reggel még semmi baja nem volt, 10- kor hívtak,hogy hőemelkedése van,és nincs étvágya. Mikor haza hoztam, mondta az óvónő, hogy mivel más tünet nincs,ha reggelig nem lesz lázas, akkor vihetem. Egész nap jól volt,éjjel belázasodott és köhögni kezdett. Másnap ezért orvoshoz vittem. Vírus, szerda és szombat között folyamatosan lázas volt, hiába adtam a vírus ölőt amit felírtak,mintha semmit nem használt volna. Már készültem, hogy hétfőn visszaviszem az orvoshoz,aztán vasárnapra mintha elvágták volna. Ma már semmi baja.

Szóval orvoshoz vidd, ne oviba! Nem tudhatod mi okozza a lázat.

2018. okt. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
biztos nem vinném !
2018. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!