Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 5 hetes lehetek,3 napja...

Kb 5 hetes lehetek,3 napja éjszaka nagyon szomjas leszek, innom kell, reggelre úgy érzem kiszáradok, ez normális?

Figyelt kérdés
IR problémám van, arról tudok, holnap megyek endokrinológushoz, de aggódom, hogy esetleg valami baj történt. Napközben nem vagyok ennyire szomjas, csak éjszaka jön rám

2016. dec. 18. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 3 dologra tippelek:

1. Nappal nem vagy szomjas, nem iszol eleget.

2. A terhesség miatt rosszul alszol, felébredsz, és innod kell. Ha nem ébrednél fel, ez nem lenne.

3. Nagyon száraz a szoba levegője.


Nem hiszem, hogy 5 hetesen terhességi diabéteszed lenne, főleg, ha IR-es vagy és diétázol. Szerintem ne aggódj.

2016. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha éjjel-nappal szomjas lennél és állandóan pisilni járnál, akkor azt mondanám, cukorbetegség (annak az egyik első tünete ez).
2016. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

5 hetesen én is folyton pisilni jártam és olyan voltam mintha sivatagban mászkálnék. Állandóan ittam kb 3-4 liter vízet. Ezt így negyedik héttől 5. Hét végéig. Terhessés előtt jó, ha 1 liter lement. IR és pajzsmirigy alulműködésem van. Kezeljük és így lettem babás. A pici jól van. És ez nem csak cukorbetegség jele. Terheseknél gyakori tünet a sok ivás és pisilés. Főleg az elején, de nyilván érdemes a dokiknak említeni.


Jó egészséget.


8hkm

2016. dec. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat! Azota beteg lettem, ilyen megfazas 37.3:tartosan a hőm, remelem rendben lesz a baba
2016. dec. 20. 11:01
 5/7 anonim ***** válasza:
A megfázáshoz jobbulást, a hőd viszont a baba miatt annyi napközben :) Nekem van amikor 37,4 szokott lenni, pedig kutya bajom. A hőemelkedés jelenség terhesen teljesen normális.
2016. dec. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi a hőm. :)
2016. dec. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felment sajnos 38.5re egy napra de lazcsillapito levitte. Ma voltam uh-n 11 mm petezsak benne szikholyag
2016. dec. 28. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!