Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Te neked mi a véleményed...

Te neked mi a véleményed engednéd az ilyet?

Figyelt kérdés

A facebookon láttam egy videót ahol egy kislány úgy

táncolt mint a felnőt nők. De még ez semmi a szűlei átlátszó ruhát adtak rá. A facebook felhasználó (Costel Biju Official) a lány piros ruhában van.


2018. okt. 21. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Hogy tácol egy "felnött nö", ami annyira különbözik más valaki táncolási módjától?????
2018. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Megnéztem.

Először is egy ez táncos ruha amivel nem is lenne baj ha mondjuk egy fellépése lenne.

De miért csodálkozol? Cigány család, cigány esküvő. Más kultúra... Lehet a kislány 2-3 év és szülni fog.

2018. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én is cigány vagyok de ők inkább romák

de egy kislány akkor se táncoljon úgy mint egy nem írom le.

2018. okt. 21. 17:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Linkeld már be azt a videót, amivel bajod van én nem találom
2018. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Én is láttam már olyat, ahol egy csöpp kislány joformán önmagát simogatos dance-t ejtett. Szerintem visszataszito szexszimbolumot csinálni egy kisgyerekből. Ők sem voltak magyarok.

A facen rendre ettől a népcsoporttól látni a kislány nemiszervét is mutogatos képeket.


Nem tudom mikor érik meg társadalmunk a gyermekvédelemre


Ha megtalálom a videot linkelem

2018. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nem az, de hasonlo

2018. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
KÖszi
2018. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Nekem inkább a nyilvános megosztással van a bajom. El tudom képzelni micsoda alakok csorgatják rá a nyálukat, meg másukat. Biztos nem tenném fel.

A táncot mint minden mást utánzásból tanulják a gyerekek. Ha ezt látja ezt tanulja meg.

2018. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Costel Biju Official ezt kell a facebookba írni.
2018. okt. 22. 18:49
 10/10 A kérdező kommentje:
És persze a sok pedo
2018. okt. 22. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!