Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljunk, örökre elfelej...

Mit csináljunk, örökre elfelejthetjük, hogy jó testvérek legyenek szeressék egymást?

Figyelt kérdés
Két fiam van 6 és 3 évesek, sajnos a kistesó születésekor elcsúsztunk anyagilag. Koraszülött, rengeteg fejlesztésre kellett vinni, vizsgálatokra. Nem maradt tartalékunk, ami bevétel volt elment kiadásokra. Egy ideig a nagymamanál volt nem tudtunk figyelni rá, pánik rohamokat kaptam. Már nem várja a karácsonyt, azt mondta az daduska néninek hogy csak a testvérének hoz majd a jézuska ajándékot. Az anyukája sem szereti őt, az igaz rengeteget kiabáltam rá, mikor a kicsi megszületett, nem volt türelmem hozzá. Borzalmas anyának érzem magam
2018. okt. 25. 10:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Szép kis ítélkezők vagytok,mikor soha nem voltatok ilyen helyzetben.Az anya pánikbeteg lett,a vagyona rá ment a kicsire,a jó ég tudja mit éltek meg (mentálisan is) ... ez van így tudta kezelni,lehet ott és akkor a gyerek sokkal jobb helyen volt a nagyinál.

Kérdező: én nem tudok válaszolni,de szerintem keress fel egy gyerekpszichológust biztos tud segíteni,hogy lehet megint összekovácsolni a családot.Nagyon szeresd a nagy fiadat,és biztos túl lehet jutni ezen

2018. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
90%

11# VOLTAM ilyen helyzetben.

Iker lányaim vannak a nagy mellé de sose csináltam ilyesmit

2018. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!