Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért eszik hányásig?

Miért eszik hányásig?

Figyelt kérdés
Párom fia, ha jön 2 hetente hétvégén, mindig eszik , mindig éhes, de inkább a csokit, sütit, chipset, ezzel nem is lenne baj, csak annyit eszik, hogy behány én meg takaríthatok. Utánna kezdi előről, a mi ételünket is kiveszi a tányérból és betömi. Miért csinálhassa ezt? Már 5 éves.
2018. okt. 28. 13:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyék vagytok..Miért hagyjátok? Gondolom az anyjának van esze, és nem ad neki szemetet, nálatok meg bele akar fulladni..
2018. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
nyilván a gyerek veszi a moslékot...
2018. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mert én terhes vagyok, kívánós, és nem birok ki 2 napot édesség nélkül, ha meg nem kap, azt mondja ti sajnáljátok tőlem az ételt, de most nekem nagyon rossz takarítani utánna, hányingerem lesz.
2018. okt. 28. 13:40
 4/24 anonim ***** válasza:
99%
Lehet, otthon nem kap ilyesmiket és ilyenkor megőrül érte - ne hagyjátok, hogy hányásig egyen, ne legyenek ezek számára elérhető helyen és hát rá is lehet szólni.
2018. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

"Mert én terhes vagyok, kívánós, és nem birok ki 2 napot édesség nélkül"


Ne haragudj, de akkor te hülye vagy! Egyetlen terhesbej sem kell naponta édességgel tömni magát, a kívánósság meg csak ürügy neked IS a zabálásra!

2018. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Félóránként enni kér, ha nem adunk neki elveszi tőlem, kicsit sok volt nekem ez.
2018. okt. 28. 13:45
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

"

"Mert én terhes vagyok, kívánós, és nem birok ki 2 napot édesség nélkül"


Így leszel GDM-es, hajrá!

2018. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért de ha te se tömöd magad, akkor nem lesz mit kivenni a kezedből :D

Amúgy meg rá lehet szólni.

2018. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Eddig csak fogytam 2 hónap alatt 8 kilót, most 50 vagyok és most már van étvágyam, de nem rólam van szó.

Hogy lehet szépen nemet mondani neki?

2018. okt. 28. 14:01
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért "csinálhassa" ezt, mert megteheti, mert nem foglalkoztok vele. De nem hiszem, hogy ha te eszel egy kis édességet mondjuk napi 2x - ráadásul csak kétnaponta :) - , akkor annak ha a felét odaadod neki (mondjuk legyen az egy fél tábla csoki vagy egy fél szelet sütemény), az akkora mennyiség lenne, hogy meghánytasson egy 5 évest. Szóval ha annyi, akkor ti is túl sokat esztek, vagy ha kisebbtől is hány, lehet, valami ételérzékenysége van. Vegyetek és egyetek olyasmi rágcsálnivalókat, amik mindenkinek egészségesebbek, pl. kölesgolyót lehet kapni sokfélét, magok, meg hát lehet enni almát, banánt, ezek is hizlalnak, csak egy fokkal kevésbé és legalább van bennük valami hasznos is.
2018. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!