Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ti is így reagáltatok...

Anyukák, ti is így reagáltatok volna az alábbi helyzetre?

Figyelt kérdés

5 perce sem történt, buszról szállt le egy anyuka két gyerekkel, és a buszsofőr véletlenül rácsukta az ajtót a kisfiúra. Mindketten hibásak voltak, anyuka sem figyelt. Anyuka erre elkezdett ordítani, mint a fábaszorult féreg, kiabál, hogy "mi a f;szt csinálsz" stb. Sofőr kiszáll, megnézte a kisfiút, hogy minden oké-e, semmi baja nem lett szerencsére, csak megijedt. Anyuka ordít tovább, előveszi a telefont, fényképezget, fenyegetőzik, szitkozódik. Aztán végre eszébe jut megnézni neki is a gyereket, hogy jól van-e.


Tényleg ez az első reakció, ez a mérhetetlen agresszivitás? A sofőr nem direkt csinálta amit csinált. A második a fénykép, fel lehessen majd tenni a sztorit a netre, a harmadik meg maga a gyerek.. Őszintén szólva nekem még mindig ég a pofám, hogy anyuka ezt a viselkedést adja át a gyerekeinek is, így kell viselkedni ha valaki vét ellenünk.


2018. nov. 3. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
A viselkedése nem normális,de sajnos én nem látnám miért lenne ő a hibás,"mert ő sem figyelt", persze,hogy nem mert a sófőrnek kellett volna. Nálunk is nem egyszer csukták rá a busz ajatját valakire. És bármennyire is figyelj a gyerekedre nem te ülsz a volán előtt,hogy irányítani tudd az ajtókat. Az,hogy egy agresszív pcsa az más tál tészta. De ő nem tehet semmiről.
2018. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

25 eve buszozok, felhaborito h miket megengednek a soforok. Nincs veletlen, azert csukja be az ajtot h jelezze h ennyi volt, nincs leszallas-felszallas. Sokszor 5 masodpercig sincs nyitva az ajto osszesen!!!! Ram egyszer babakocsival csukta ram, pici babaval es NEM IGAZ H NEM LATTA mert jeleztem es modern busz volt hatalmas belso visszapillantoval. Tenyleg masodpercekig volt nyitva az ajto. En nem tudtam szolni sem, de az utasok majdnem meglincseltek a sofort.

Egyszer terhesen, hoesesben hagyott ott a buszvezeto, ugy hogy 2 perccel elobb jott a kiirtnal es 10 lepesre sem voltam a busz ajtotol. Szembol jottem, vegignezte h jovok es becsukta az ajtot. Konyorogtem h nyissa ki, belulrol az utasok kertek, es nem nyitotta! 30 perc mulva jott a kovetkezo. Hidd el, ezek direkt szeretnek bosszut allni az utasokon. Munkaerohiany van szoval tudjak h kirugni ugyse fogjak oket.

2018. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, vannak ilyenek is, de ezáltal sofőr teljesen normális volt. A nő még minősíthetetlen.
2018. nov. 3. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Az a baj, h attol h normalis es kedves meg az o teljes felelossege a busz helyes iranyitasa. Lehet h tulreagalta az anya, de lassuk be veszelyben volt a gyereke. Karteritest siman kovetelhet, a baromi magas jegy es berlet arak mellett indokolt h ne csukjak ra az ajtot a gyerekere. Meg amugy is.
2018. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De véletlen volt, ez bárkivel előfordulhat. A nő is véthet bárki ellen véletlenül. Ha nem lett belőle semmi gond, akkor szerintem egy bocsánatkérés is elég.
2018. nov. 3. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Normális volt, amikor rácsukta az ajtót egy gyerekre? Gyerekre? Én ezt nem nevezném normálisnak.

És bár túlzott az anyuka, nem tudhatjuk, épp volt-e más baja, idegessége, nem látunk bele az életébe. Ezért mondják, hogy mindenki a saját dolgával foglalkozzon.

2018. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!