Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan fogkrém gyerekeknek,...

Van olyan fogkrém gyerekeknek, amelyiknél nem gond, ha nem tudja kiköpni a gyerek?

Figyelt kérdés
Másfél éves kislányomnak 6 foga van. Mivel köpni még nem tud, így eddig vizes fogkefével mostam a fogát. De ezt most már kevésnek érzem és szeretnék neki fogkrémet venni. Létezik olyan fogkrém, amelyiknél nem gond, hogy nem tud köpni? Mivel mostanában ebben a kategóriában "arat" a jóindulat, így légyszi csak normális válaszokat írjatok. Akinek ez nem megy, az ne érezze kötelezőnek a válaszadást! Köszönöm!
2018. nov. 8. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt használom jó ideje a lányomnál, nagyon kellemes az íze.

2018. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Amire rá van írva, hogy 0+.

Mióta kibújt az első foga, azóta mossuk.

2018. nov. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A nenedent kék tubusos fogkréme fluoridmentes, úgyhogy annál nem gond, ha lenyeli
2018. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nenedent fluoridmentes kék tubusos gyermekfogkrém


DM Alverde fluoridmentes gyerekfogkrém


Az Alverde nekem nem volt annyira szimpatikus, de a nenedent bevált. Fluoridosat is szoktunk használni, kis mennyiséget, kb 50%ban azzal mosnak fogat. Bár nem volt kérdés, de leírom, hogy én úgy tapasztaltam, hogy az oral b gyerekfogkrém tisztító hatása a legjobb.

2018. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is nenedentet használtunk az ennyi idős babánknak. Fogorvosi tanácsra.
2018. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Weleda gyerekfogkrem
2018. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nenedent fluoridmentest használjuk mi is. Imádja. Próbáltuk másik fajtat de utalta az izet. Xilites is, úgyhogy tökéletes ez a fogkrem.
2018. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindegy a márka, csak olyat válassz, hogy fluoridmentes legyen. Ugyanis a fluorid miatt nem szabad lenyelni.
2018. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Vettem is a patikàban egy tubus Nenedentet. Remélem szeretni fogja a lánykám.
2018. nov. 9. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!