Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ecigi mennyire veszélyes 12...

Ecigi mennyire veszélyes 12 éves gyerekre? Menjünk orvoshoz?

Figyelt kérdés
Fiam ecigit szív rendszeresen már szinte függő. Egy kisebbségi barátjától kapta így használja is. Most derült ki elvette tőle az osztályfőnöke, tesi órán szívták az udvaron. Az iskolában fegyelmi eljárást akarnak indítani emiatt, több szülő is felhívott veszekdtek. A gyerekem meg nevet ezen, komoytalan. Átsírtam a napot szinte, ezzel ha kirúgják az iskolából oda a jövője.
2018. nov. 9. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz nem kell menni. Ezért talán nem rúgják ki remélem. Viszont ülj le vele még egyszer, ha nem más, hát anyagi oldalról magyarázd el neki, hogy mennyi is az az annyi, amit feleslegesen elfüstölne havonta és helyette mennyi olyan dolga lehetne, amit szeret
2018. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
12 évesen javában tanköteles, nem rúgják ki. Használni nem használ neki a dohányzás de nem is fog bele halni. Nem kell orvos. Vedd el tőle
2018. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
És ha nincs fegyelmi, akkor ez téged nem is zavar? Ne csodáld, ha csak röhög rajtad.
2018. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

12 évesen függő?És te hol voltál közben?

Az első pillanatban el kellett volna venni tőle!

9 évesen cigiztem először...12 évesen már valóban függő voltam.40 vagyok és 31 éve cigizek, és nem volt senki aki pofán vágjon.

Ne a fegyelmitől tarts.

2018. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Az a baj, hogy csírájában van elrontva a gyereknevelésed. Egyik gyerek sem szent, mind csinál hülyeséget, de ez túlmegy azon. egy 12 éves gyereknek még azért a mai vilagban számít az anyja és az, hogy mit hoz otthonról. Téged kiröhög a gyerek. Ez csak rosszabb lesz. Nem a suli miatt lesz oda a jövője, hanem mert nincs benne fegyelem. Ez csak a kezdet. Keress fel egy szakembert, hogy hogyan lehet ezt még javítani, mert te ronotttad el, ha lepontozol ha nem. Ne sírj,semmi értelme, inkább nevelj.

Doki nem kell, a levegő károsabb sokszor még a rendes ciginél is.,..

2018. nov. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!