Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire kell figyelni majd?

Mire kell figyelni majd?

Figyelt kérdés
Unokaöcsémre (10 éves) kell vigyáznom majd holnap este mert a szülei csak késön érnek haza és megkérdezték, hogy vállalom-e. Annyi csak, hogy mondta az anyja majd segitsek neki esetleg megmosni a haját meg nézzek rá, hogy minden ok a fürdésnél. Miket kell ellenörizni egy ilyen koru gyereknél mikor fürdik? Gondolom már nagyjábol egyedül fürdik! Meddig lehet fenn?

2018. nov. 12. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
10 éves gyerek, már nem kicsi. Kimondottan semmit nem kell csinálni vele, csak ott lenni.
2018. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Hat nem tudom. 8 evesen sem kellett egyiknel sem figyelni a furdesnel. 10 evesen mar kizavart. Illetve zavarta ha bemegyek.
2018. nov. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz ha egy nap nem mos hajat és nem elég alaposan mossa meg a füle tövét. 10 éves már szerintem is boldogul egyedül.
2018. nov. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat majd megkérdezem akkor töle, hogy mit segitsek. Elég joba vagyunk. A kérdés az lett volna, hogy kell-e valamit ellenörizni fürdés közben vagy után? Esetleg hátul amiket nem ér el azt megmosni neki vagy nem tudom! Hajmosás is fürdés közben szokott lenni a fiuknál vagy kádon kivül? Szoval nem tudom pontossan mire nézzek majd rá mikor fürdik mert csak ennyit mondott az anyja. De lehet, hogy inkább öt kérdezem meg. Mégiscsak jobban tudja.
2018. nov. 12. 09:27
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Csak tudja már,hogy hogyan kell furodni. 10 evesnek illő tudni hajat mosni, fulet mosni, pocsit hatrahuzni. De minek is hajat mosni ...napinta teszik?
2018. nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Egy ennyi idös gyereknél azért kell ott lenni, hogy ne legyen egyedül.


Leküldöd fürdeni, semmit de semmit nem kell megnézned, csak megkérdezed, mosott-e fogat. Majd a megbeszélt idöben ágyba küldöd.

Amiért ott kell lenned, ha esetleg tüz ütne ki, vagy valaki becsönget vagy csörög a vezetékes telefon akkor ne ö legyen ott, hanem egy érettebb ember aki tudja mit kell csinálni.

2018. nov. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Esetleg hátul amiket nem ér el azt megmosni neki"


Egy 10 éves fiúról van szó, ne viccelj már!

2018. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a fiútól kérdezd meg, hogy segíts-e neki valamiben. Egy 10évesnek már nem kell segítség, 6éves fiam egyedül fürdik...

Azt sem értem, hogy egy 10 évesre miért kell vigyázni? 8évesen engem már simán otthon hagytak az öcsémmel és soha semmi baj nem volt.

2018. nov. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Ma délután mindent megbeszéltem az anyukájával. Igy már lényegesen egyszerübb lesz.
2018. nov. 12. 16:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Igazan kivancsi vagyok mire kell figyelned! Elmondod?
2018. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!