Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kislány rajzáról kérdezek?

6 éves kislány rajzáról kérdezek?

Figyelt kérdés

Mit jelent az, ha rajzol egy vidám, valóban megtörtént rajzot egy kirándulásról, ahol testvérével rajzolja le magát, viszont önmagát nem saját magához hasonlóan rajzolja le, HANEM ANYUKÁJA HAJSZÍNÉVEL, SZEMÜVEGÉVEL, EGY AZ EGYBEN ANYUKÁJÁHOZ HASONLÓAN? De azt mondta a képre, hogy az a Peti, az meg én, saját magára mutatva közben.

(Neki fekete rövidebb a haja, és nincs szemüvege, anyukájának szőke hosszú haja van és szemüvege.


Ez mit jelent?


2018. nov. 19. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok pszichológus, de szerintem a felelősségérzetet a kisöccse iránt.
2018. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen rajzból nem szabad következtetéseket levonni, azt mondta a pszichológiatanárom.
2018. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlítani akar az anyukájára, mert szereti. Ilyen egyszerű. Nem beteges!
2018. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En 14 evesen rajzszakkorre jartam es tukorbol kellett onarckepet rajzolni. Mikor kesz lett, a tanar (aki amugy ismerte anyukamat) azt mondta, hogy jo lett, de a kepen nem en vagyok hanem az anyukam arcvonasai.

Szoval erdekes. Nyilvan egy ekkora kisgyerek nem onmagat nezegeti a tukorben hanem az anyjat latja egyfolytaban. Sajat magara ugy gondol, mint az anyja kicsinyitett masara. Valoszinuleg az elmeselt tortenetemben en is tudat alatt anyukam arcvonasait erositettem a sajat arckepemben. Pedig akkoriban nem hasonlitottam ra- most, 30 even tul kezdik el megjegyezni, hogy szakasztott anyukam vagyok, kiskpromban mindenki azt kondta h tiszta apukam.

2018. nov. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
*mondta
2018. nov. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Amugy meg megjegyzem, hogy egy ekkora gyerek mar pontosan tudja, hogy a hajszin es a szemuvegesseg is valasztas kerdese (sokan divatbol is hordanak szemuveget), igy o maga is lehetne adott esetben szoke es szemuveges, azaz kulsoleg is hasonlobb az anyukajahoz. Siman lehet, hogy kesobb pont emiatt fog hajszint valtani es szemuveget valasztani, de addig is ez a hasonlosag ogenye csak rajzban jelenik meg, hiszen rajzolas kozben minden lehetseges.
2018. nov. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!