Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves kislány maszturbál?

7 éves kislány maszturbál?

Figyelt kérdés

7 éves kislányom azt hiszem, hogy maszturbál. Pár hónapja kezdte, a kanapé karfájához dörgölte a punciját, majd hirtelen felugrott, hogy pisilnie kell. Azóta rendszeresen rászokott, a pisilnem kell érzés orgazmus lehet, nem??

Előttem és az öccse előtt is csinálja, hogyan mondjam meg neki, hogy ezt nem illik? Nem lebeszélni akarom róla, csak hogy magában csinálja.


2018. okt. 17. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Pont úgy ahogy írtad.

"Gizike, ezt nem illik mások előtt csinálni."

2018. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Őmm igen. Ezt nem csak ő csinálja nyugi. Majd, ha idősebb lesz rájön, hogy mit csinál és valószínűleg majd igyekszik magában elintézni.
2018. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

A 4 is.


A fontos az, hogy meglegyenek a korlátok, határok.


Én a fiamat félre hívtam és elmondtam neki, hogy ez jó dolog, kellemes érzés, de nemn szoktuk mások előtt csinálni. Este egyedül az ágyban, vagy a fürdőszobában, wc-n, csukott ajtónál. Megértette (akkor volt 5 éves). Igen, a picik is csinálják. Az egészséges fejlődés része.

2018. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Igen, már korábban is csinàljàk!

Ez normàlis, fontos, hogy ne ijessz rá, jól tudod. Mondd el, hogy màsok előtt nem illik ilyet csinàlni, csak ha egyedül van.

2018. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem volt egy nagy plüss oroszlánom, azon "lovagoltam" mindig, eleinte csak játékból, aztán meg rájöttem hogy jó érzés. Óvodás voltam csak.
2018. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


Az is fontos, hogy ne csak úgy mondd neki, hogy "ilyet" ne csináljon, hanem konkrétabban, hogy nem illik mások előtt a punciját piszkálni vagy odadörgölni valamihez. De ha csukott ajtó mögött csinálja, az nem baj. Szerintem nem jut el az orgazmusig egyébként.

2018. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Én ennyi idősen akkor csináltam ilyet, ha már nagyon kellett pisilnem, de nem akartam wc-re menni. Könnyebb volt visszatartani úgy, ha hozzádörgöltem valamihez. Akkor is sokszor visszatartottam az utolsó pillanatig, ha otthon voltam. A kisfiam 5 éves, és néha látom, hogy ő is ezt csinálja. Akár ez is lehet az oka, ha utána rögtön pisilni rohan.
2018. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Persze, én is csináltam már ovis koromban is, a későbbi tapasztalataimból kiindulva ha pisilnem kell, akkor erősebb a szexuális vágyam is, úgy hogy emiatt van ez nála, hogy utána megy pisilni, amúgy meg beszéld meg vele, hogy csinálja nyugodtan egyedül a szobájában.
2018. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Kicsim ezt a szobádban csináld, nem tartozik másokra. Ennyi.
2018. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
én a kisfiamnak szoktam mondani, hogy ha ott vagyunk, nem piszkálja a kukacát. Tudom, hogy jó, csinálják ezt mások is, de ez magányos tevékenység, szóval vagy lesz szíves bemenni a szobájába, vagy (ha épp bent vagyok) megvárni, amíg kimegyek, és nem, nem társasozunk közben! :D
2018. okt. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!