Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisfiúnak aki nem...

5 éves kisfiúnak aki nem szereti a csokit édességet mit tennétek a mikulás csomagba? Lego city adventi naptárat kap hozzá szeretnék 3 ezer forint körül csomagot.

Figyelt kérdés
Egyedül amit tudok, hogy szereti a ropit. Színes ceruza, matchbox autó pár darab és mandarin lehet a csomagban?
2018. nov. 28. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? Én idén először a rokon gyerekeknek nem csinálok édességes csomagot. Minden évben édességek tömkelegét kapja mindenki, amit meg sem esznek.

Én kifestőt, minőségi színes ceruzát (BIC), fiúknak egy kisautó, lányoknak hajbavaló, kis ékszer (karkötő) kerül a csizmába.

2018. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyél gyümölcsöt: mandarint, narancsot, banánt. Vagy akár pár szem diót, mogyorót. Természetesen, amiket nem-élelmiszerként felsoroltál, azok is mehetnek bele.
2018. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán tennék bele olajos magvakat. Mandulát, törökmogyorót, kesudiót, pisztáciát... jó minőségű cuccokat. Meg gyümölcsöt.
2018. nov. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 4, 2 és két 1 éves van a családba. Már maga a Mikulás zacsi is ajándék, mert színezős vászonzsákot kapnak. Tettem bele egy pici Miki figurát, amit nálunk nem szokás megenni, inkább dísz. A nagyobbak pár szem szaloncukrot is kapnak, retró csomagolásút, ez is inkább dísz. Ugye ott a színezőhöz járó filc készlet, tettem bele Karácsonyi matricát, kerül még bele kisautó, könyv. Amit a saját fiamnak kértem: snack sajt, olíva bogyó (ezek a kedvencek) és könyv.

Nem hiszem hogy jobb egy sztenderd Miki csomag annál ami tényleg úgy van összeállítva, hogy valóban örömet okozzon.

2018. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!