Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cipősdoboz akció! Kisgyerekese...

Cipősdoboz akció! Kisgyerekesek, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A cégnél, ahol dolgozom, beszállunk a cipősdoboz ajándékozásba. Mindannyian vállaltuk egy lány és egy fiú ajándék összeállítását, a korokat is elosztottuk. Én a 4-5 éves /óvodás korúakat kaptam.

Amire gondoltam: egy egy kisebb plüss, egy doboz zsírkréta és ceruza, olyan jegyzetfüzet vagy színező könyv, ami belefér a dobozba. Szerintetek ezeknek örülnek az ilyen korú gyerekek? Vagy inkább építőkockát, nagyobb legot vegyek és a lánynak pl hajbavaló dolgokat (csatok, hajgumi stb).

Bocs, nem vagyok képben gyerek fronton... És a méret is kötött. Bármi ötlet jól jön!

Köszi!



2018. dec. 2. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiúnak inkább építőkockát, vagy kisautót vennék. Kislányoknál most a pónik a nyerők, vagy valamilyen baba:)
2018. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Mesekönyv, a fiúnak autó nindenképpen:) a lánynak jó ötlet a hajbavaló, esetleg egy szép kis sál, sapka. Viszonylag olcsó és szuper ajándék kirakó, fa memóriajáték. Füzet helyett színező.
2018. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Épp ma vitte el a fiam a templomba az összeállított cipősdobozt. Én vettem bele egy járműves színezőt, színes ceruzát, zsírkrétát, egy tűzoltó autót, egy kis plüsst, és egy Mikulás csomagot is összeállítottunk. 5 éves fiúnak készítettük. Legot nem vennék, mert nem tudhatod, hogy akihez kerül, annak van-e kisebb tesója, aki netán lenyelheti, vagy érdekli-e egyáltalán a lego. Autókkal nem hiszem, hogy mellé lehet lőni. Lánynak a hajbavaló, karkötő, esetleg kis gyöngyfűző készlet (bár annál is necces a kisebb tesó).
2018. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevés édesség is mehet beleü
2018. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem vagyok még anyuka, de minden évben készítek cipősdobozt,idén pont 5-6éves kisfiúnak.Majdnem ugyanaz van a dobozomban,amit írtál,csak még raktam egy mesekönyvet,egy kirakót és a kisautót én se tudtam kihagyni:)Majd még teszek be le egy kis édességet is.Lehet,hogy nem egészséges,de szerintem egy évben egyszer minden gyerek megérdemli.Nem hiszem,hogy ők az év többi részében nagyon gyakran kapnának.
2018. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pacsi mindenkinek! Köszi a tippeket, ebből tudok válogatni.
2018. dec. 2. 22:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

a 4-5 éves fiúk nagy része vagy tűzoltó akar lenni, vagy t-rex ;) Szóval autó, dinó mindig jó ötlet. Labdából sincs soha elég, legyen az bmilyen kicsi is.


Gyurmát is szereti ez a korosztály, illetve a nyomdákat.


Kislányok ilyentájt már hercegnők, szóval ha nem baba, akkor korona, varázspálca, mindenféle csillogó és emellett rózsaszín műanyag fröccsöntött ékszerek. Tudom, hogy gagyi és nem tartós, de imádják. Egy cipősdobozba egy tütü is belefér és az is telitalálat.

2018. dec. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!