Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor szoktátok oda adni a...

Mikor szoktátok oda adni a Mikulás csomagot? Mikor érkezik a Mikulas? Oviban kérték ne reggel vagy este adjuk oda mert izgatottak lesznek, nem bírnak majd velük. Akkor mikor?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 11:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk is az a hagyomány, hogy 5.-én este kikészítjük a cipőket, a Mikulásnak a mézeskalácsot és tejet, a rénszarvasoknak a répát, almát, aztán reggelre megdézsmálnak mindent, és a csomagot a cipőkbe teszi a nagyszakállú. :D
2018. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ovinak az a dolga, hogy birjon a gyerekekkel. Te jó èg, mit csinálnanak egy veszhelyzetben? Ne szòljanak bele a családi hagyományokba. Úgy intézzètek a mikulást, ahogy nektek jó.
2018. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%

És Ti miért nem reklamáltok, hogy az oviban már 5-én, azaz előre jön a Mikulás?

Ezt úgy utáltam, nálunk is előbb jött az oviban, mint itthon.

5-én este kerül az ablakba a csizma és 6-án reggelre benne van a csomag. Sose volt utána az oviba indulás, mert mindig annyival előbb kelt, hogy volt idő megcsodálni, kibontani a csomagot. Sőt mèg választhatott is belőle a reggeli után.

2018. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jav: sose volt gond az oviba indulás
2018. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

6.an van mikulas nap, ezert nem akarom 5. en tartani.

6.an reggel ha hetkoznapra esik, nincs ertelme odaadni. Ehgyomorra edesseget ugyse ehet, jatekokkal nincs edeje jatszani.

6.an este jon a mikulas nalunk.

2018. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!