Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baby Born nyolcfunkciós...

Baby Born nyolcfunkciós babának lehet valami "házi készítésű" ételt adni?

Figyelt kérdés
Kislányom ilyen babát fog karácsonyra kapni, de csak egy zacskó por van hozzá amiből ugye a pépet kell készíteni. És ahogy néztem elég drága ha veszek hozzá még tasakokat. Lehet esetleg valami otthon készítettet adni neki amitől nem megy tönkre a baba? :)
2018. dec. 9. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet! Van baby born babánk, határozottan benne van a használati utasításban, hogy nem lehet, csak olyan zacskósat. Én úgy intéztem, hogy a hozzá adott zacskós etetést is ritkán végeztük, mert az is macerás. A vizes dolgok úgyis elég jók (sír, pisil), szerintem azzal elég boldog lesz, az etetésről majd le fog szokni. Egyébként esetleg nézd meg az etető por összetételét, mert főként keményítőből áll, esetleg házilag is lehet ilyent csinálni, ha nagyon rákattan az etetésre,nálunk szerencsére nem ez történt.
2018. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt az egy zacskó port se etettem meg a babával, féltem, hogy nem jön ki és belebüdösödik. Kidobtam, nem hiányzott. Csak a cumisüveg volt használva vízzel, az után is mindig mèg napokig folyt belőle a víz, úgyhogy azt se sokat használtuk. Nem nagy szám ez a túlárazott baba, én megbántam, hogy ezt vettünk a kislányomnak.
2018. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2018. dec. 10. 07:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nalunk siman jo a gyereknek a kepzeletbeli etetes, illetve lehet olyan cumisuveget kapni, amiben olyan, mintha tej lenne, a baba szajahoz teheti, es mikor megdonti, akkor olyan, mintha atartalma belefolyna a baba szajaba, pedig csak leulepszik a cumisuveg kupakjaban. Eleve maceras minden olyan dolog, ami bemegy a bababa, es mire kiszarad, meg kimosni. Furdeteshez is olyan babank van, aminek max a fejebe tud kicsit belemenni a viz (Baby Annabell).
2018. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!