Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti minden nap gyakoroltok a...

Ti minden nap gyakoroltok a házi feladaton kívűl az elsős gyermeketekkel?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy persze mi is átvesszük a házi feladatot de nem adok neki minden nap plusz gyakorló feladatot.mint például egyenes,szaggatott vonalak írása
2018. szept. 11. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Házifeladat sincs és gyakorlás sem. Tanulni az iskolában kell. Az otthon lét a játékról, pihenésről, szórakozásról szól.
2018. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Soha nem gyakoroltunk pluszban itthon.
2018. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem. A házit átnéztem az első hónapban (mindig kész volt a napköziben, de néha hibás), utána megszokta hogy meg kell rendesen csinálni, és nem gyakoroltunk otthon.
2018. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos tapasztalatlan vagyon.első gyerek.csak egyszer adtam neki itthon plusz gyakorló feladatot.de akkor ezek szerint felesleges.
2018. szept. 11. 18:03
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
3, tőlünk külön kérték, hogy soha ne javítsuk a házit. A tanítóknak tudni kell, mi nem megy.
2018. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Ha szükséges volt, igen. Nem minden nap. Három gyerekem van. Néha elég volt egy-ket sor.
2018. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Eleinte nem gyakoroltunk pluszban, hisz nem igazán volt mit, még nem láttam át, hogy mi az, ami nem megy, vagy nehezen megy. Aztán amikor átláttam, akkor azokat hétvégén gyakoroltuk.

Én úgy vagyok vele, ha egyszer valami megy, akkor megy. Akkor minek gyakorolni? Ha valami meg nem megy, akkor azt meg jó, ha a gyerek pluszban gyakorolja, hisz gyakorlás teszi a mestert. Sőt, mi már túl vagyunk az elsőn, másodikat kezdte a fiam, de bizony a nyári szünetben nem állandó jelleggel és nem hosszú időn keresztül, de gyakoroltattam a fiammal az írást is, az olvasást is, matekoztunk is. Naponta esetleg egy 20 percet és azért nem minden nap. Mondjuk ezzel nem voltam egyedül, más szülő is ezt csinálta.

2018. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk haza sem hoz semmit a suliból az uzsonnás dobozán és a koszos tesi cuccon kívül.
2018. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Minden nap megírja a házit aztán átbeszéljük és gyakorlunk együtt. Szombaton is. Szerintem egyáltalán nem felesleges, így megy felkészülten iskolába. Velem is így csinálta édesanyám.
2018. szept. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Minden nap van itthon gyakorlás napi 4-5 sor írás van. A napköziben összecsapja az egészet, a napközis tanár meg ki sem javítja. Ma is 2 sor írást adtak fel azt is rányomta firkálgatott és ennyi volt a lecke írás.

Ha most nem tudja mi az a gyakorlás később rosszabb lesz.

2018. szept. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!