Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 5 éves kislánynak géppel, néhány mm-esre le van tolva haja?

Figyelt kérdés
A kislányom csoportjában van egy ilyen kislány. Anyukája azt mondta, hogy egyszerűbb így neki, mert nem kell vesződni a kislánya hajával.
2018. dec. 9. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
Én azt gondolnám, hogy tetves folyamatosan. Nem szívesen engedném a gyerekem a közelébe. Szólnék az óvónőnek is, hogy kérdezzen már rá, nem tetű miatt van-e levágva mindig a haja.
2018. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért lett 0% a válaszom. Nem értitek, hogy mit jelent az, hogy tömött? Azt,hogy szép dús haja lesz. Amúgy meg szerintem sem kéne egy kislánynak ennyire rövidre vágni a haját. Ha az anyának nehéz dolga van a haj rendben tartásával elég annyi ha csak rövid frizurát vágat neki
2018. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert semmi koze a haj dussaganak a nyirashoz
2018. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szegény kislány! Nem is áll jól neki, ráadásul anyuci kedvéért...

Lehet úgy is rövidre vágatni, hogy nem nyírja tüsire. Akkor a gyerekből se csinálna hülyét, meg még fésülni is könnyű lenne.

2018. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!