Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti megmutatnátok ezt a felvéte...

Ti megmutatnátok ezt a felvételt 4 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

Ma történt hogy elszaladt mellőlem a zebrán, nagyon mérges vagyok rá, nagyon lekiabáltam, azóta nyugodtan is elmagyaráztam neki hogy miért nem szabad, de nem tudom hogy elég volt-e... Erre pont láttam ezt a videót. Megmutatnátok?


[link]


2018. dec. 9. 17:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
Pont ahogy az utolso irja!
2018. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
3%
Mondogatni kell neki, ne akard már megúszni!
2018. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem fogom megmutatni, azért amit a 11-es ír. Igazad van.

Utolsó, szerinted 4 év alatt hányszor mondtam el???? És ezek szerint ennyire hatott, hogy ma mégis megtette. Mondogathatom csak maximum ha az nem hát, akkor majd elütik??! Nem gondolom hogy idióta lennék azért mert ha kell valami drasztikus módon is megértetni vele hogy ne csinálja meg többet?

4 évesen ezt még teljesen máshogy venné, emiatt nem kellene pszichológushoz járatni szerintem is hogy inkább attól kell tartani hogy azt gondolná nem is olyan nagy ügy ha az a kisfiú is csak felpattant és tovább ment...

2018. dec. 9. 19:33
 14/20 anonim ***** válasza:
22%
Mindenki kb nagycsoportos fejjel lesz képben, hogy szétnézünk, fogom a kezed, ügyes vagyok. De addig nyomatni kell neki, rábízni meg tilos, mert úgyis kicsi még, nem lesz semmitől se hűvös fejű defenzív közlekedő.
2018. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Úgy történt az egész, hogy a boltból jöttünk, ő, a 20 hónapos öccse és én. az egyik kezemben volt két szatyor, a másikkal a kicsi kezét muszáj voltam fogni, mondtam a 4 évesnek, hogy álljon a másik oldalmra (ahol a szatyrok voltak) fogja meg azt a kezem és úgy menjünk át. De belé bújt a kidördög, és annak ellenére hogy tudja hogy ezt nem lehet amior mondtam hogy indulhatunk ő elengedte a kezem, kilőtt mellőlem, és átszaladt, én még csak utána se tudtam szaladni, mert akkor a kicsit kellett volna elengednem..
2018. dec. 9. 20:53
 16/20 anonim ***** válasza:
43%

Nyitókérdésre:

Nem, nem mutatnám meg. Egyrészt, mert félnék, hogy sokkolja a látvány, másrészt, amit 10-11-es írt, hogy azt hiszi, egy elütött gyerek csak úgy felugrik és továbbszalad.


15-re:

Elég felelőtlen vagy! Négyéves korában mindig kézen fogva mentem át vele az úttesten. Pedig nagyon is megbízható a gyerekünk.

Le kéne vonnod a tanulságot: lehetőleg nem kéne két ekkora gyerekkel menni bevásárolni. Ha muszáj, akkor pedig hátizsákba pakolj. Soha ne indulj el velük úgy, hogy nem tudod mindkettőnek a kezét oda-vissza fogni.

2018. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
Igen, megmutatnám! Csak addig, amíg elüti a kocsi a gyereket, aztán lestoppolnám és probléma megoldva, nem fogja azt hinni, hogy minden elütött gyerek felpattan egy ilyen után és elrohan, ha már sokaknak tényleg ez volt a legnagyobb gondja a videóval. Lássa csak mi lesz a következménye annak, ha nem fogad szót és rohangál az úttesten!
2018. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
40%
Hát én már biztos rávertem volna egyet. Mi az, hogy nem fogad szót?
2018. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
8%
Szóval szabad volt már átmenni,csak nem fogta a kezed?!!!
2018. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

19 szabad volt már átmenni, de nem csak nem fogta a kezem, hanem el is rohant mellőllem és egyedül átrohant jóval előttünk. Mindezt egy lámpa nélküli körforgalomnál, mi van ha valaki a mellékutcából gyorsan kihajtott volna??

18 pont ezt nem értem mennyivel lenne jobb ha mondjuk elvertem volna mint ha lát egy ilyen videót?

Ma reggel egyébként eszembe jutott egy ismerős néni, akit elütöttek pár éve és azóta bottal jár meg az arcán is maradandó sérülés van, és azt elmeséltem neki, hogy Ica néni azért nem tud rendesen menni, mert elütötte egy autó, pedig ő még rendesen körül is nézett, meg szabályosan ment át, csak az autós volt figyelmetlen (és részeg, de ezt nem mondtam neki), remélem ez is hatott valamennyire...

2018. dec. 10. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!