Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fehéres lepedék szerü foltok...

Fehéres lepedék szerü foltok a kisfiam fogacskáin mik lehetnek?

Figyelt kérdés

Nem lepedék mert nem tudom lemosni fogkefével sem,talán romlani keztek a foagi a 2,5éves kisfiamnak??:(

Vigyem fogorvoshoz?Reggel este mossuk a fogunkat!

Nem nagyon fogyaszt cukrot,édességet!

Köszönöm s válaszokat!


2010. jún. 27. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom szintén 2,5 éves és az felső 2 középső fogán van ilyen folt. Az összes foga gyönyörű szép, hófehér, de ezeken sárgás folt van. Nekem a lányom állandóan a fogkefét rakja a szájába magától, de nem mindig teszek rá fogkrémet neki, de nem jön le. Ha én mosom a fogát, akkor sem. :S Szerintem én azért megmutatom egy fogorvosnak és csak ezt tudom ajánlani Neked is. Egyenlőre ne idegeskedj, de minél előbb vidd el. Én jövő hét közepére kaptam időpontot.
2010. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kamasz korban jött elő. Ez egyfajta fogszerkezet romlás. Mindenképpen fogorvoshoz kell vinni, de nyugtasson a tudat, hogy ha kipotyognak a tejfogak, utána az alatta levő fogak nem lesznek ilyenek. Persze csak akkor, hogyha nagyon odafigyeltek a fogak ápolására. A túl sok fogmosás sem tesz jót, mert koptatja a fogakat és ezáltal gyengíti.
2010. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez eleg sok minden lehet. A legvaloszinübb a kalcium hianya vagy fluorid tuladagolas(sok fogkrem lenyeles) ezek okozhatnak elszinezödest. De lehet hogy a foga alapbol ilyen, ahogy irtak elöttem is rossz a fogszerkezete. De fogorvos es ö majd megmondja a tutit.
2010. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Kalcium hiány
2010. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!