Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon frusztráló érzés hogy...

Nagyon frusztráló érzés hogy a barátnőm 4 éves gyermeke csúnya szavakat használ rám, szólnál a szülőnek? Illetve a gyerekre a következő eset után?

Figyelt kérdés
Például ha videón beszélgetünk a barátnőmmel akkor is és személyesen is olyan jelzőket használ hogy hü**e, majom stb. De hallottam már cifrábakat is. Például unokatestvérére hogy büdös, meg anyád stb. Igazából a szüleivel is így beszél, elvileg az óvodában hallja de szerintem van közöttünk jó néhány név és attól függetlenül hogy fiatal vagyok a magam 26 évével még lehet tisztelet tudó velem szemben, és nekem is van egy kislányom és nha fordítva lenne igen csak rá szólnék több hasonló eset után pedig a szájára csapnék, mert ez igen csúnya dolog.
2018. dec. 20. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát biztos hogy szólnék!
2018. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem csak rád használ ilyen jelzőket, akkor hiába szólsz az anyjának.
2018. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Gyereknek nem, szülőnek igen.
2018. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Elore gondold szerintem at, hogy mi tortenik, ha megkered, hogy ne hivjon igy, aztan szolj nyugodtan, a baratnoddel meg elore erdemes lenne megbeszelni, hogy beszelhessen elotte a gyerekkel errol.
2018. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy szólnék. Szülőnek is, gyereknek is.
2018. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Valószínűleg így akarja magára felhívni a szülők figyelmét, akik nagy valószínűséggel nem foglalkoznak eleget vele.
2018. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Én elsőre rá szoktam szólni arra, aki nem beszél velem tisztességesen, legyen az gyerek vagy felnőtt. Kikérem magamnak.
2018. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen, szólnék.
2018. dec. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Az én gyerekem pofont kapna ha így beszélne velem. Én legközelebb óvatosan rászólnék, hogy így nem beszélünk, sem felnőttel sem kisgyerekkel. Anyukára meg rákérdeznék, hogy "te ezt hagyod?".
2018. dec. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

úgy élem, amikor felnőtt emberek meg akarnak verni egy kisgyereket, mert ők maguk képtelenek tartóztatni magukat, és szépen beszélni, a szerencsétlen gyerek meg ezt tanulja el. szerintem saját magadat vágd pofán, ne egy fiatal teremtményt, aminek rossz dolgokat tanítasz meg.

gyerek magától soha nem kezdene el káromkodni, otthon hallja, nem az oviban (ez az ovi csak a béna kifogás, mert egyesek akkor se bírnak szembenézni a hibáikkal, ha már többszörösen is betöltötték a 18at)

2018. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!