Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szülők! Melyek azok az ételek,...

Szülők! Melyek azok az ételek, amelyet jellemzően elfogadnak és melyek azok, amelyet elutasítanak a kisgyerekek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból. Tekintsetek úgy a kérdésemre, mint egy felmérésre.

2019. jan. 4. 23:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
általánosságban tudom írni a gombát, székelykáposztát. -abból többet visz ki szinte a dadus néni,mint amennyit behoz. A krémlevesek,paradicsom leves nagyon fogy, és a tésza, meg a rizs. (a krupli köret viszont abszoút nem )
2019. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
13 hónaposom van.. mindent megeszik... Tegnap pl. Ahogy répát pucoltam ki totyogót a konyhába és a pultról a répát és azért sírt mert el vettem tőle a nyers pucolatlan répát 😂
2019. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
20%
Hát, én én úgy csinálnám, mondjuk csinálnék valami spenótos valamit. Ha a gyerek kérdezi, bekamuzni, hogy mi az, mondjuk egy új fajta tökfőzelék. "Miért zöld?" Erre lehet mondani a színezőt, majd ha megette a végén be lehet nyögni, hogy mit evett meg :D
2019. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13

Na, az anyámra ilyenkor szívem szerint az asztalt is ráborítottam volna, mikor átba$zott a kajákkal. Volt, hogy inkább kihánytam direkt.

Ezt nem javaslom.


A nagyobbik lányom már másfél évesen úgy döntött, húst köszi, nem (akkor nem beszélt még.)

Próbálkoztam. Turmixoltam akármibe, ő kiérezte, kaja ment a kukába. Mikor már beszélni tudott, mondta is, hogy húst nem kér, semmilyet. Most 9 éves, azóta is max fasírtban, de azt is ritkán. Virsli, halrúd és ennyi.

Ja, és úgy 5 éves koráig édességeket sem evett. Nem tudni, miért.


A középső gyerekem 2,5 éves, elég válogatós mostanság. Nyers zöldséget (uborka, paradicsom, paprika, stb) abszolút nem eszik, gyümölcsből alma, banán, és kész.


A tésztát, leveseket mindkettő megeszi többnyire, a főzelék változó arányban.


Összességében elmondhatom, hogy szívás a gyerekek étkeztetése, több megy a szemétbe, mint beléjük.

Amitől félek, hogy ezek tekintetében mi lesz a legkisebbel, aki most féléves, a hozzátáplálást nemrég kezdtem, de már most nehezebben haladunk, mint a testvéreivel...

2019. febr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Paradicsomos dolgok.

Pl spagetti, töltött paprika, stb


Bébiszitter is voltam. Amikor semmit nem akarnak enni akkor veszesetre is jok az ilyenek.

Paradicsomszosz kis tesztaval es ennyi is


Sok gyerek tapasztalatom szerint

2019. febr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az enyémek ízlése kb. naponta változik, amit tegnap szeretett, ma nem kell neki. Úgy általában véve a halat nem hajlandók megenni. Tészta jöhet minden mennyiségben, rántott húst is szeretik. Krumpli nem kell, inkább rizst csinálok nekik. Ez is fura, mert a legtöbb gyerek imádja a sült krumplit, az enyémek nem.
2019. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!