Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon kiakadtam egy indexen...

Nagyon kiakadtam egy indexen megjelent, gyerekbántalmazásról szóló cikk miatt. Hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Ez a nevezett cikk:

[link]

Egy 7 éves kislányról szól, és minden képzeletet felülmúl benne a gyerekbántalmazás mértéke, én már az olvasásától is kiakadtam, és azóta szinte csak ez jár a fejemben. nagyon sajnálom szegény kislányt és hogy ilyen hogyan történhet meg egyáltalán? Az első ilyen eset mért nem derül ki és mért nem veszik el a gyereket a nőtől?? Senki nem vett észre semmit?? Ha valakinek pl. eltörik az orra vagy hipót öntenek a fejére annak nyoma van, az nem lehet véletlen! Hol volt ekkor a gyerek nagyanyja vagy bárki, a tanár sem vett észre semmit? Mért kell ilyet átélnie bárkinek is, ráadásul hosszú időn keresztül??

nekem is 7 éves most a nagyobb lányom szóval elég érzékenyen érintett ez az eset.



2019. jan. 11. 12:11
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és ami még durvább, hogy csak felfüggesztett börtönt kapott a nő, ráadásul most szült még egy gyereket (!!!!), hogyan hagyhatnak nála ezek után bármilyen gyereket???
2019. jan. 11. 12:14
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

Te valami labilis személyiség vagy, hogy ezen túl kell lenni? Sajnos több ezer ilyen eset van, ami ráadásul ki sem fog derülni.

Szomorú eset, de azért nem kell a cikk elolvasása után magamat összekaparni. Egy ölés, egy baleset, egy halvaszülés, egy halálos betegség is megrázza az embert, de kiakadni nem kell.

2019. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Mi az, hogy hogyan legyél túl rajta? A világ tele van szörnyűségekkel. Háború, éhezés, bűnözés, stb. Azokon eddig hogy tetted túl magad? Vagy nem tudsz róluk?
2019. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%

Ha tovább akarsz borzongani:

[link]

2019. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Vannak ennél sokkal durvább gyerekbántalmazások is sajnos.

Ez persze, hogy téged jobban megfogott, mert pont ekkora lányod van, és kivetíted rá, a "ha vele történne ilyen" gondolataid.


Szar a világ, élnek benne szar emberek, akik szörnyű dolgokra képesek. Néha a jéghegy csúcsát megmutatja a média, ezt tudni kell kezelni.

2019. jan. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Szörnyű, ilyenek voltak vannak és mindig is lesznek. Bárcsak meg lehetne menteni minden ilyen gyereket mielőtt bántalmazzák őket.

Én a 4 éves ceglédi kislányon buktam ki múltkor akit megerőszakolt az apja, a kezem ökölbe szorul amikor ilyeneket olvasok. Sajnos sok szörnyűség történik a világban. 😔

2019. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
nézzétek meg az "Anne" című sorozatot.. az is ilyen.... török film de van feliratozva youtube-on. nem lehet minden ilyen gyreket megmenteni... sőőőőt... kb semelyiket. :/
2019. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Jó oké igazatok van, a hogyan legyek túl rajta hülye kérdés volt és persze tudom h sok szörnyűség van a világban.

Itt inkabb az a kerdes h mivel Magyarorszag elvileg a civilizalt orszagok koze tartozik, hogyan eshet meg ilyen hosszabb ideig úgy, hogy senki nem tesz semmit, senki nem jelenti?

2019. jan. 11. 12:50
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
Tényleg nem tudom én se, miért kell ezen így fölakadni. Az újév hajnalán halálra gázolt 20 éves fiún nem akadtatok ki? Vagy azon a hajléktalan emberen aki kint halálra fagy? Ez a világ tele van ilyen szörnyűségekkel, ha mindegyik híren kiakadnék végig se tudnék nézni egy esti híradót.
2019. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Van aki ezen akad ki jobban, van aki máson. Nyilvan az ilyesmit nem kell senkinek a szivere venni. Mivel az en egyik lanyom is 7 eves, ezert valoszinu engem ez az eset jobban megerintett. Nem hiszem h ezen kell lovagolni h mért pont ezen akadtam ki.

Hiradot egyebkent tobbek kozott emiatt is mar régóta nem nézek. Ott is csak a legszornyubb eseteket mondjak be annak meg semmi ertelme.

Idióták,buta, kegyetlen,tanulatlan emberek mindig is lesznek, de itt kellene bejönnie annak, h az ertelmesek segitenek a bajbajutottaknak. Egy gyerek jar iskolaba, kapcsolatban van szemelyekkel, akiknek az ilyesmi fel kell h tunjon.

2019. jan. 11. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!