Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves 8 hónapos lányom azt...

3 éves 8 hónapos lányom azt kérdezte tőlem, hogy veszem ki a kis tesót a pocimból? Volna valami ötletetek arra,hogy mit válaszoljak?

Figyelt kérdés
Azt mégsem mondhatom,hogy a gólya hozza!Köszi előre is!
2008. nov. 7. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Ez nagyod aranyos! Csak mondd azt neki, hogy ha mar eleg nagy es eros lesz. :0) Amugy mikorra varod?
2008. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%

Mi lenne, ha azt mondanádneki, hogy nem te veszed ki, hanem be kell majd menni a kórházba és ott majd megnéz téged a doktorbácsi és ha látja a tévében, hogy már elég éhes, akkor gyorsan kiveszi, aztán bent kell majd maradni pár napig , hogy megnézzék tényleg éhes volt -e.

Ezzel elmagyarázod, hogy bent leszel majd a kórházba, hogy kiszedik a babát a doktorok, és ha hazajösz majd ezzel magyarázhatod a sírást is, hogy mégmindig nagyon éhes.

Nálunk bejött. És nem mondta, hogy tegye vissza a doki.

2008. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Májusra várom és mivel vékony testalkatú vagyok már igencsak van hasam..ezzel már próbálkoztam,de hajthatatlan,tudja,hogy ez nem rendes válasz,azt is mondtam,hogy dr bácsi fog segíteni erre megkérdezte:de hogyan?Erre csak azt válaszoltam kicsit később megbeszéljük..
2008. nov. 7. 18:52
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos,de ő tisztában van vele,hogy nem leszek pár napig.Felfogja mit jelent ez mert nemsokára mandulaműtétre viszem és mindent elmondtam neki..Igazából ő arra kiváncsi hogyan?veszi ki!
2008. nov. 7. 18:54
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Az elso valaszolo vagyok. Akkor mondhatod neki azt, hogy most jon a tel, hideg van, nem veszed ki, mert fazik. Majd ha mar jobb ido lesz, o is elo fog bujni.
2008. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%

Első válaszoló valamit félreértettél.

Azt kérdezte,hogy veszi ki a pociból?

Én könnyen elmondtam a lányomnak,mert császároztak.

Ő 3 éves lesz,de mindennap megemlíti,hogy kivágták a pocakomból a Hugit.

De,hogy hogyan születik meg normálisan,arra nem is tudom mit lehetne mondani.Talán,hogy egy Dr bácsi segítségével előbújik.De ha tovább kérdez,hát nem tudom mit lehetne mondani.

Talán írnak valami okosat.

minden jót nektek.

2008. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm 18.56 os válaszoló..hát sajnos nekem sincs ötletem..azt még nem is említettem,hogy amióta tudja hogy a baba a pocimban van azóta van neki is egy..:D
2008. nov. 7. 18:57
 8/19 anonim ***** válasza:
11%

Tenyleg felreolvastam, bocsi. :o)


Nehez kerdes, de szerintem nyugodtan mondd neki, hogy majd amikor a teso ugy gondolja, akkor majd egy reggel ugy fogsz felebredni, hogy ott lesz melletted.

Gondolkodtam azon is, hogy esetleg lehet neki mondani, hogy ugy bujik ki a teso, mint ahogy wc-zunk. Bar ez nem biztos, hogy jo otlet...

2008. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden gyerek, az en kisfiam is megkerdezte hogy hol bujik ki a kisbaba. En megmondtam neki hogy ott ahol anya pisil, azon a pici lyukon, o is ott bujt ki. Azt mondta hogy fuj, de legalabb nem kerdezi mar, ezt is tudja. Szerintem a mesek nem jok, te is lathatod hogy valahogy erzi hogy nem igaz amit mondasz neki.

En elmeseltem hogy o is a pocimban lakott, es amikor mar kiakart bujni akkor mindig kopogott, mar nem szeretett a sotetben lenni, kiakart bujni. Elmentem a doktor bacsihoz a korhazba es segitett.

De vannak nagyon jo konyvek az o koranak valok! Egyutt meglehet oket nezegetni.

2008. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam,hogy kerek-perec megmondom(persze gyerek szájjal)hogyan is születik meg a gyerek,de elvetettem az ötletet,mert mint írtam most úgy képzeli neki is lesz babája.Félek nehogy a nuniját fogdossa,hogy mikor bújik már ki stb..Ugye értitek az aggályaimat?
2008. nov. 7. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!