Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Felhivott telefonon a fiam...

Felhivott telefonon a fiam (13) osztalyfonoke hogy ne vigyen a gyerek tobbet szolot az iskolaba mert megkivanjak azok a gyerekek akik nem engedhetik meg maguknak, . Azt sem tudtam mit valaszoljak, szerintetek?

Figyelt kérdés
Megjegyzem hogy 28 gyerek kozul talan 3-4 akikugymond szegenyebbek.
2011. febr. 15. 12:16
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Es nem allt ki az osztaly kozepere vele...
2011. febr. 15. 12:16
 2/50 anonim ***** válasza:
94%
Hát akkor csomagolj többet neki,hogy akik szegényebbek azokat meg tudja kínálni!
2011. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
66%
Hát akkor legyél kedves és ne vigyen be szőlőt a gyermeked. Nem olyan nagy tragédia ez. Biztos meg volt az indoka, és az tutira nem a bántás. Lehet, hogy az egyik gyermek, akik szegényebbek, annak van valami baj a családjában, és érzékenyen érinti minden ilyen, és neki szeretne segíteni. Örülj neki, hogy figyelmes az osztályfőnök és odafigyel a gyerekekre, így biztos lehetsz benn, hogy a tiedre is figyel valaki. Ez fontos. Nem a gyereknek szólt, hanem neked. Még ez is azt bizonyítja, hogy a gyerekekre figyel. Nézd más szemszögből a dolgokat.
2011. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
87%

Áááá...


Vette a fáradtságot és felhívott?Tudod mit?Tartsd tiszteletben a kérését,és akkor elkönyvelheti,hogy rendes szülő vagy,és kooperálsz vele.Ne vigyen többet egye meg otthon.A gyereknek meg jegyezd meg viccesen,hogy reméled tisztában van vele,hogy milyen luxuskörülmények között él.


A rohadt pénztelenség az oka,már egy kis gyümölcs is luxusnak számít.....:(


(nem lehet,hogy a Tanárnő kívánta meg?)

2011. febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
91%

Optimistán nézd!


Kívánom,hogy ennél nagyobb problémával sose hívjon!!

2011. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
70%

Hát én meg nem értem a dolgot. Szerintem a zsíros kenyeret is meg lehet kívánni, nem csak a szőlőt. Igaz, ahhoz talán könnyebb hozzájutni.

De én akkor sem értem, hogy miért nem vihet azt a gyerek enni a suliba amit ő akar, amit csomagolnak neki.

2011. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 szikra veronika ***** válasza:
85%
Szerintem is fogadd meg a tanárnő kérését. Nem olyan nagy dolog ha a gyerek otthon eszik gyümölcsöt. Sajnos a mai világban lehet hogy luxus a gyümölcs.
2011. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg amíg te veszed a kaját a gyerekednek és nem az osztályfőnök, azt visz a gyerek reggelire, amit te adsz neki. Ha te úgy döntesz, hogy akkor ne vigyen több szőlőt, akkor ne adj neki. De én ilyen véleményen vagyok pl. akkor is, mikor az öltözködésbe akarnak beleszólni. Amíg a lányomnak nincs kint a feneke a nadrágból, és nem köldökig van kivágva a felsője, azt vesz fel, amit vagy én megvettem neki, vagy ő magának.
2011. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk még éredekesebb történt.A farsangi ünnepségre nem lehetett jelmezbe menni,csak amit a szülő otthonról szed össze.Mert,hogy vannak gyerekek,akiknek nincs jelmezük,valamint csak otthon sütött süteményt kértek.A jelmezt megoldottam,pedig itthon volt a saját,hát a gyerek nem tudta felvenni,a süteményt nem tudtam megoldani,mert nem tudok sütni.Igy fornettit vettem,három nagy zacskóval.Erre mit történt???Kb 10 gyerek volt a farsangon,a 30 helyett.Tehát azok nem is voltak ott akik nem állnak úgy anyagilag.Pedig a fornettit kb.30 gyereknek vittem,az üditővel együtt.
2011. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
59%
Ne te érzed magad kellemtlenül,mert megtudod venni a szőlőt a fiadnak!Miért kéne többet vinnie a gyerekednek??Nem a te dolgod etetni a többi gyereket!Mást is meglehet kívánni nem csak a szőlőt akkor ne is csomagolj kaját??
2011. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!