Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a jó taktika? Mindig...

Mi a jó taktika? Mindig válaszoljak, vagy hagyjam figyelmen kívül?

Figyelt kérdés

Kisfiamra szeptember óta a mama vigyázott, de mostmár nem fog - sőt, bölcsibe fogunk járni. Viszont úgy megszerette a mamát, hogy napi 20 órában Mammma, Mammma, Mammma megy. Nem tudom mi a jobb: ha mindig elmondom, hogy nem jön most a Mama, otthon van a Papával, vagy tegyek úgy, mint aki nem is hallja?

Köszi!


2011. jan. 3. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is nagyon szereti a mamáját,és sokszor keresi.Autóval szokott jönni,és a kisfiam minden autóra mamát mond amit lát,mert azt hiszi ő jön.Én olyankor mindíg elmondom neki hogy mama most nemjön,dolga van,majd elmegyünk hozzá máskor stb...

Bár nálunk nem ő vigyáz rá de elég sűrűn találkozunk,mit mondjak kicsit féltékeny is vagyok:)

A lényeg hogy én nemengedném el a fülem mellett inkább elmondom neki.Sokat kell az biztos elmagyarázni mi miért van,hol a mama,de megérti.

2011. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez önmagában nem tűnik nagy bajnak, ha nem követeli sírva a nagymamát. Lehet, hogy csak gyakran eszébe jut, és kimondja a nevét. Szerintem mindig mondj neki valamit, hogy most éppen mit csinál a mama, nem az a lényeg, hogy nem jön. Miért kellene elfelejtenie őt, nem igaz?
2011. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Természetesen nem kell elfelejtenie a Mamát, sőt, Isten ments, hogy elfelejtse. És persze, hogy nem gond. Csak azért gondolkoztam el ezen, mert a legjobbat akarom a kisfiamnak és nem akarom, hogy rossz legyen neki, ha nem válaszolok, vagy épp attól, hogy mindig csak azt mondjuk a Mama nem jön ma...


Köszönöm a válaszokat. Akkor továbbra is mindig elmondom neki, hogy a Mama otthon van a Papával :).

2011. jan. 4. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!