Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan szülő akit ez...

Van olyan szülő akit ez visszatartana? Hivatalosak vagyunk a gyerekekkel 1 hétre vidékre.

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen indulok el a 2 gyerekkel,mert én félek a bogaraktól főleg a kullancsoktól.

Panelban élünk, most pedig falura mennénk.

A gyerekek lázadnak:)

Van olyan akit ez visszatartana?Vagy én vagyok túl h.lye?


2010. jún. 29. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Te túlzod el...burokban élsz ez a bajod:)Én is Pesti lyány vagyok,meg félig vidéki is,mégis ganajat lapátoltam terhesen is:D Akkor te nehogy már egy kis bogártól megijedj:)
2010. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Ha a gyerekek kedvét nem tudjátok meghozni el se érdemes indulni

bogarak: meg kell tenni az óvintézkedéseket ..

panelból vidékre nagy trauma tud lenni az ember komfort érzetének

nem vagy hülye kicsit jobban gondoljátok át...


(engem nem tartana vissza imádom az ilyesmit)

2010. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kullancsokkal semmi gond nincs, van már rájuk védoltás is, meg nem kell bemenni a legnagyobb susnyásba. A gyerekeken legyen vékony, de hosszú nadrág és esténként bogarásszatok, mint a kismajmok, hogy megtaláljátok őket, ha mégis lenne... nincs ebben semmi rossz. A vidéket a panelgyerekek eleinte nem ismerik, meg kell szokni. Ne parázz előre, menjetek el, élvezzétek a csendet és nyugalmat, és persze a Jo(bb) levegőt!:) L27
2010. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Panelba?? Azonnal induljatok ki a levegőre :) Rá fér a gyerekekre is. Én csak pár éve élek panelban, de nem tudom megszokni. Friss levegő, szaladgálás stb., az kell nekik!!
2010. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Emiatt biztos nem maradnék otthon. Hacsak azt nézzük számold ki hány ember szavazata áll a tied mellett? Miattad üljön mind a panelban?

Vigyél mindenféle kullancsriasztós vackot, hátha attól megnyugszol.

2010. jún. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, igen, te vagy túl...

Mi vidéken élünk, kertes házban, erdő szélén. A kertünk végében rókák, nyuszik, őzikék szaladgálnak.. És még élünk!!

Sőt (sajnos) kullancs is van erre felé.

14 éves koromig panelben laktunk, de az összes rokonunk kertesben, vidéken. Mi imádtuk gyereknek az az életet. nagyinak állatai is voltak. Remek lesz, a gyerkőcök élvezni fogják, ha hagyod! Engedd meg nekik, hogy megfogdossák a bogarakat, békákat, csigákat! nem lesz semmi bajuk! Jó nyaralást!

2010. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kullancs van a panelok közt is, nem egy munkatársamban volt már a panelgettóbol...

Szóval ez ne tartson vissza..

2010. jún. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a különbség a panel( éltem benne) és a falusi élet között?

Reggel nem az autók zajára és a szomszéd lábdobogsára ébredtek,henm a kakaskukorékolásra és madárcsicsergésre.

Ha kiléptek a lakásból,nem a büdös benzin szagot szívod,hanem a jó friss levegőt.

A gyerekek nem a szobában rendetlenkednek,hanam az udvaron élvezik a szabadságot. Igaz,hogy közben maszatosak lesznek,de ez csak használ nekik.

Nem tápos csirkét meg tojást esztek,hanem valódi házi ételeket.Össze sem lehet hasonlítani a kettőt.

Zöldséget is frisset ehettek,sőt a gyerekek akár a fáról szedhetik a gyümölcsöt.

Este nem kell őket ringatni,mert fáradtak lesznek az egész napi szaladgálástól.

Ha egy hétig falun lesztek,akkor a gyerekeid nem akarnak majd hazamenni. Még akkor sem,ha lavórban kellene mosakodnotok. Bár ez ma már falun sem szokásos,mert mindenütt van fürdőszoba.

2010. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vegyél kullancsriasztó sprayt (gyerekre Galaktiv Bio a jó, mert nem tartalmaz rovarírtó mérget), és meg is van oldva :)
2010. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha panelban lakotok, főleg mozduljatok ki egy hétre, nincs is annál jobb. A gyerekek is jól fognak szórakozni, nem kell őket bezárva tartani. Más örülne a helyedben. A kullancs által terjesztett betegségek ellen van védőoltás, adasd be, ha ennyire aggódsz, de butaság, hogy panelban akarod őket tartani, mikor mehetnének a szabadba, friss levegőre, udvarra játszani.
2010. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!