Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan szülő akit ez...

Van olyan szülő akit ez visszatartana? Hivatalosak vagyunk a gyerekekkel 1 hétre vidékre.

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen indulok el a 2 gyerekkel,mert én félek a bogaraktól főleg a kullancsoktól.

Panelban élünk, most pedig falura mennénk.

A gyerekek lázadnak:)

Van olyan akit ez visszatartana?Vagy én vagyok túl h.lye?


2010. jún. 29. 16:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én elköltöztem kertesbe, a szüleim a kutyával maradtak panelban. Otthon rengeteg kullancsot szednek ki belőle, ha itt nyaral a kutya akkor nincs sosem benne. a mi két kerti kutyánkban sincs. A kutya és a gyerek között az a hasonlóság, hogy mind a kettő a fűben szeret szaladgálni...Szóval kullancsot akár a panel közelében is összeszedhetsz.

a gyerekeknek jót tesz ha szétnéznek falun, pláne ha vannak a közelben háziállatok, veteményeskert. De már a hangok is teljesen másak, harangoznak, kukorékol a kakas, sokkal több madár csicsereg...

A gyerekek kedvéért én erőt vennék magamon a helyedben. Este saszemmel átnézed őket és kész. Vegyél kullanccsipeszt patikában, akkor felkészültnek érezheted magad!

2010. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azért a vidék még nem egyenlő a dzungellel:)

Mi is falun lakunk, van nagy füves udvar, de a kutyába is csak akkor volt kullancs, ha elcsatangolt máshová. Inkább mostanába a szúnyogokkal van baj.

Vannak kullancs-szúnyogűző kencék, használjátok ha gondolod. A gyerekek kedvét meg hozd meg valamivel, de legkésőbb ott majd megjön:)

Érezzétek jól magatokat!

2010. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!