Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves egész nap csak enne....

3,5 éves egész nap csak enne. Normális ez?

Figyelt kérdés
Orankent, fel orankent ehes, normalis ez ? Elpakolom a konyhat es kezdi elorol.
2019. jan. 19. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Miket eszik? Próbálj neki lassú felszivodasu szénhidrátot adni, azzal jobban elvan a pocak ;)
2019. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már normális?
2019. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Irnal peldat legyszi ?


Reggel felkel eszik ket joghurtot. Fel ora mulva reggeli ket eve minden reggel ezt keri: muzli (zab, szaritott gyumolcs, szaritott kokusz, daralt magvak) gorog joghurttal benne egy banan.

9 kor mar jon , hogy szendvicset ker. Barna szendvics kenyer vaj vagy sajtkrem.

Egy ora mulva szolo vagy alma.

Ebed.

Most is 4 ora es mar haromszor evett ebed utan. Ma hal volt krumpli es parolt borso. Azota mar evett szolot, mazsolat.

Nemsoka jon , hogy banan vagy alma.

Vacsora 6 kor, altalaban megint fott etel.

2019. jan. 19. 16:40
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Én is eszek egy nap vagy nyolcszor, kicsi adagokat, szerintem nem baj, a lányom is mindig eszeget velem.
2019. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%

Nyilván nem normális. Ha ennyi kaja mellett kövér, akkor csak rossz táplálkozás, kitágított gyomor, unalomból evés.

Ha ennyi kaja mellett vékony, akkor ki kellene vizsgáltatni.

2019. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen , azt nem írtam , hogy se nem kövér se nem sovány teljesen normális testalkatú erős csontozatú mint nálunk mindenki a családban.
2019. jan. 19. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Non stop gyors szénhidrátokat is eszik.
2019. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Amíg nem tömöd cukorral és nasival,fehér kenyérrel,kólával,tejszelettel,babakeksszel és társai xarokkal. A gyümölcs meg csak uzsonna. Örülj,hogy eszi. 3,5 éves, fejlődik,nő,az idegrendszerének is energiára van szüksége. Az enyém is dettó. Izmos,normálisan vékony, energikus,mozgékony. Mégis hogyan kellene ennie? Most mindenki háborog,hogy jaj,de sokat eszik,közben meg ha belegondolunk,nem is sok. Esetleg a reggeli joghurtos kaját fordítsd meg a szendviccsel.
2019. febr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!