Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megnyalogatta a nivea golyós...

Megnyalogatta a nivea golyós dezodort?

Figyelt kérdés
Ezért bevinnétek? Lehet baja ennyitől? A biztonsàgi adatlap tünet esetèn ajánlja csak az orvost.
2019. jan. 27. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Betartanám amit a biztonsági adatlap ajánl, mivel rossz az íze nem hiszem, hogy benyelt volna egy flakonnal.
2019. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Golyós deó,nem is tud sokat...
2019. jan. 27. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Semmi baja nem lesz. Apukám kétpofára tömte gyerekként a salakot, megmaradt.
2019. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Én egyszer szőrtelenítő krémmel mostam fogat. Még megvagyok, meg a fogaim is. Semmi baja nem lesz.
2019. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lesz baja maximum , ha megitta volna az egészet.
2019. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

A kisfiam nyáron 2,5 évesen megkóstolta a wc kosarából a zöldalmás illatosító gélt. Kiöblítettem a száját, majd elolvastam a papírját. Semmi veszélyes nem volt benne, figyelmeztetés sincs a flakonon,hogy irritatív, maró, vagy bármi, így nem vittem sehova, mégis minek. Nyilván semmi baja nem is lett. Ehhez képest egy golyós deo kismiska... 😅


Egyébként nekem ki van mágnesezve a hűtőre a toxiklógiai ügyelet telefonszáma, biztos, ami ziher. Egy dezodor nyalásért azért nem kell őket felhívni, de jó ha tudod, hogy van ilyen.


[link]

2019. jan. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Mégis mi baja lenne? Nem ciánt ivott (hal isten...)

Én meg egyszer mufogsor ragasztoval mostam fogat, azt itt vagyok...kicsit túl aggodod.

2019. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!