Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatós anyukák, Ti használt...

Szoptatós anyukák, Ti használtok dezodort?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik a kérdés, de sok helyen lehet olvasni, hogy a dezodor beszívódik a mellbe is. Ti nem féltek, hogy a picinek baja lesz emiatt?
2018. aug. 8. 14:50
 1/9 A kérdező kommentje:
*dezodort *féltek
2018. aug. 8. 14:50
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Életwmben nem hallottam még ilyet. De ha igaz is, tuti hogy olyan kis mértéjben hogy elhanyagolható.
2018. aug. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, használok. Golyóst is, meg stiftet is, sőt néha még sprayt is, viszont parfümöt egyáltalán nem, esetleg néha egy kis tertpermetet.
2018. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Természetesen igen! Ha nem használnék, akkor meg szegény gyerek az izzadtság szagot szagolná😳🤢
2018. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Haszálok. Ilyen alapon tusfürdőt se lehetne? Amúgy csak annyit olvastam, hogy erős parfümöt, dezodort azért nem ajánlanak, mert elnyomja az anya illatát ami megnyugtatja a babát (illat és hang alapján is azonosít, mert picinek nem sokmindent lát még)
2018. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Használok


Nélküle.. Pfüjjj

Sosem voltam izzadós

Dezodor nélkül sem voltam büdi, dea komfortérzetemnek kellett.

Bezzeg most. Szülés óta éjjelre is fújok.

Magamat nem tudom elviselni nélküle.


De nem parfűmözök

2018. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor most már én is jobban fogom merni, nert eddig csak akkor használtam ha mentünk valamerre.
2018. aug. 8. 16:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Alumíniummenteset, mert az alumínium és a mellrák között összefüggés mutatható ki.

2018. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, használtam. Nyilván szoptatás előtt, ha bármi olyan rákerülhetett, akkor úgyis lemosod, nem? Akkor meg mi a probléma? :)
2018. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!