Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, ti használtok dezodor...

Anyukák, ti használtok dezodort a szoptatás alatt? Milyet? Nem féltek, hogy a mellre is kerül belőle? Vagy az a mennyiség nem jelent gondot?

Figyelt kérdés
Van esetleg speciális dezodor, ami nem ártalmas a babára nézve?
2015. okt. 7. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen használtam, És mivel minden szoptatás előtt lemostam a cicim így nem gondlom, hogy bármi is jutott volna belőle a babához.
2015. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, használtam.

Nem féltem, mivel nem 30 cm-ről fújtam nagyjából a hónaljamra, hanem közelről. Így csak oda jutott.

2015. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha mindenképpen használni akarsz, akkor golyósat használj v. stiftet, azzal oda tudsz figyelni, hogy a mellre ne kerüljön. sprayt ne használj, nem lenne jó, ha a baba megenné, még azt a keveset sem.
2015. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a pajzsmirigy betegségem miatt fokozottan izzadok,ezért nekem egyik spray vagy golyós vagy stift sem ér semmit.

Patikában veszek solutio antisudorica (naturlandos) egyetelőt,azzal kentem-ecseteltem reggel.Ez tuti nem került a mellemre,mert egy vattakoronggal viszem fel.

Emellett használok parfümöt,ha megyek valahová,de nem izzadok egyáltalán ettől.

2015. okt. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is használok sprayt, és ugyanúgy mint a 2. válaszoló, közelről fújom, hogy tuti csak oda menjen. Plusz rajtam van a melltartó, betéttel mikor fújok, mert nagyon folyik a tejem és anélkül egy percet nem tudok létezni. Így nem túl valószínű, hogy bármi is kerül oda.
2015. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindig stiftet használok
2015. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem használok. Tudsz magadnak is keverni dezodort, glicerinből, vízből, szódabikarbónából és bőrre kenhető tisztaságú illóolajból
2015. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mióta szültem csak golyós deot használok. A sprayt akármennyire közel fújod, szétterjed a mell felé is. Én így vettem észre.
2015. okt. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!