Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves gyereknek nem árt, ha...

6 éves gyereknek nem árt, ha dezodort használ?

Figyelt kérdés
Elég büdi a hónalja, a gyakori mosdás nem elég sajnos.
2014. júl. 19. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Használjatok stiftet. De nem árt a dezodor sem..
2014. júl. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Én inkább orvoshoz vinném. Nekem is 6 éveseim vannak, ismerek még vagy 30-at, de egyiknek sem büdi.
2014. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lányimnak rendszeresen havi szinten pár napig büdi. Én stiftet használtatok vele olyankor.
2014. júl. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

én is elvinném orvoshoz mert ez nem normális sztem egy 6 éesnél!

Ezek a ma kapható dezodorok,dtiftek tele vannak kemikáliával,kőolajszármazékokkal stb!Egy 6 évesnek erre még nagyon nincs szüksége!

2014. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az en lanyomnak 4-5 eves kora ota van izzadtsag szaga. Elvittem endokrinologiara,semmi elvaltozast nem talaltak hormonalisan. En olyan deot veszek neki ami aluminiummentes,altalabsn bionsent vagy niveat. Utobbi jobban bevalt. Vannak napok mikor erosebb a szaga,olyankor furdes utan tavolrol fujok ra gyerekparfumot-az alkohol fertotlenito,ezaltsl szagtalanito hatasa miatt. Muszaj,nem akarom h kicsufoljak h budos meg koszos. Hiaba mosdik alaposan,o ilyen "fajta". Meg egy tanacs,tapasztalatbol:inkabb te kend be neki,mert az en lsnyom is hisba 8 eves mar,rossz helyre keni,es akkor nem er semmit. Illetve amit az endokrinologus es a haziorvos is javasolt,hogy igyon sok vizet,az ugymond higitja az izzadsagot,kevesbe lesz szagos. Remelem tudtam segiteni, egy cipoben jarunk.
2014. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki, egyébként meg régen lehetett a gyógyszertárban kapni hónalja folyadékot (illatmentes, és nem mérgező), nem tudom, van-e még ilyen, de egy kérdést megér. Ha meg ragaszkodsz a dezodorra, akkor CSAK ALUMÍNIUM mentest keress, mert a többi még a felnőtteknek is káros hosszú távon. Nem sok ilyet fogsz találni sajnos.
2014. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, még nem hallottam ilyet, de csak természetes alapanyagút vegyél. Ajánlom a www.meska.hu oldalt.
2014. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!