Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak szerintetek?...

Mit csináljak szerintetek? 18hós kisfiú

Figyelt kérdés

Má nagyon elegen van abból hogy mindenki azt mondja hogy túl nehéz a fiam, nem szabadna ilyen nehéznek lennie. Má voltunk státuszon. 15,4kg és 91cm.

Elvennék én a kajából de mit?:

Reggel 1,5dl tej vagy kakaó vagy tejeskávé

Tízórai(ha eszik) akkor gyümölcsöt kap

Ebédre azt eszi amit mi

Uzsonna gyümölcs vagy hetente 1x kap valamilyen kenyeret vagy 1x joghurt(natúr gyümivel) vagy kefír

A vacsi változó van hogy hideg van hogy meleg. (19kor)

Tápszert már nem kap mert fújta. Nem is kérte. Lefekvés előtt 2-4korty víz. Ez van hogy fél órával fekvés előtt van.

Este nem ébred.

De nem hagy nyugodni hogy folyamatosan csesztetnek érte.

Nasi ropi van néha az is csak pár szál. Csoki igen ritkán inkább csak ha kap(akkor sem az összeset)

Mit csinálok rosszul? 15hósan 14kg és 86cm

12hósan 12kg és 82cm



2019. jan. 29. 13:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem vidd el gasztro dokihoz, endokrinológushoz. Jobb ha túlesel rajta, ha nincs gond ha van derüljön most ki.
2019. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy túlsúlyos! Az enyém is ekkora és 19 hónapos.

Nagy, ennyi.

Semmit nem kell csinálnod nyugi.

2019. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A fiam 2 éves múlt.

A legutóbbi meresen 92 centi és 13 kiló volt

Nem kover.

Amíg nem töltötte be az 1 éves kort pufi volt

Aztán elkezdett nyúlni.

Sztem ezek a kövér vagy pufi dolgok nem mérvadóak.

A másik gyereke még kicsi, és sovány.

Mindig van vmi amivel elmehetsz gasztropocsomoccsehez, dietetikushoz, kardiologushoz , piciologushoz.

A dokidra hallgass.

Nálunk a védőnő úgy méri a gyereket,hogy rajta van a bakancs,nadrág,harisnya,pulcsi plusz egy játék a kezében és akkor 14 kiló. Én ebből egyet levonok.

2019. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó felépítésű kissrác. Ránézése nem kövér. Husis, de hidd el hogy jönnek olyan növési hullámok, hogy simán eloszlim majd rajta. Ha nagyon úgy veszed észre, hogy zihál vagy kifullad vagy ilyensmi, vagy esetleg a mozgásban bárhogy zavarja a súlya, vidd el kivizsgáltatni. De szerintem kep alapján ez nem az extrém kategória. Nalam pont fordítva van, rengeteget eszik a fiam, 4 éves, 115 cm magas es 18 kg. Sovány, de ilyen az alkata. Nincs szervi baja, megnézettük.
2019. febr. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy? Endokrinológiára kéne kérni beutalót, pajzsmirigy okozhag "óriásnövést"
2019. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!