Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen apa-fia illetve anya-fi...

Milyen apa-fia illetve anya-fia programot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
4 és fél éves kisfiúról van szó, akit nagyjából minden érdekel. Velencei-tó környékén élünk, hátha ez fontos infó. Köszönöm a tippeket.
2019. febr. 6. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt látatlanba igazán nehéz megmondani.


Ha az anya szereti a focit az apa meg utálja, akkor gondolom az apának egy apa-fiu foci meccse nem igazán lenne jó. Vagy is olyan programot csináljatok ami nektek tetszik és a gyerek ott fogja magát jól érezni.

2019. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a fiúk horgászni járnak, ill. minden félét barkácsolnak, madáretetőt, kutyaólat építenek.

Nekem a sütés-főzésben szokott segítkezni, kimérni az alapanyagokat, keverni, tojást feltörni ha nem kell ketté választani.

2019. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk két gyerek van, így nekik az a meghatározó ha egyenként vannak anyával vagy apával. Programok amik megmaradtak bennük: Közös titkos palacsintázás (Balatonparton élünk). Vonatozás.

Két gyerek+anya: Erdőben kirándulás, piknikelés, állatkert, mamánál pár napig nyaralás, főzés, kertészkedés, könyvtárba járás

Apával bütykölés, titkos autóvezetés.

Nincs kimondottan nagy hobbink egyikőnknek sem hogy belemélyesszük a gyerekeket

2019. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Apával barkácsolàs, fűnyirás, lego, kisautozás, meseolvasás

Velem meg a hasznosak: torna, tsmt, tánc, rajz, festés, nyomda, mondókák, dalok, szerepjátékok, bábszinház, dinopark, ugrálovár, sergő, lovaglás, muzeum, állatkert, cirkusz, játszoter, uszás


Belegondolva, ami nekem is program, azaz engem is feltölt a gyerekkel, az agy nélküli csikizés, rohangalas, lövöldözés, birkozás, vagy aproságok pl golyopálya épités, fidget springers, lufival tollasozni, stb amikor teljesen lazitok épp, nincs háztartás, nincs "tanitás, tanulás- pl ceruzafogas stb), nem kell megfelelni mert nem közteruleten vagyok, pl ugy áll a hajam ahogy esik, nem kell felügyelni figyelni, hogy pl allj meg a zebranal, igyal vizet, fujd az orrod, stb

2019. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi gyakran szoktunk geocashing ládákat együtt keresni. A gyerekek igazi kincsvadászat ak tekintik. Már előző nap válogatják, hogy milyen csecsebecsét vigyünk magunkkal cserébe. 😃
2019. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!