Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves kislány mellében csomó?

8 éves kislány mellében csomó?

Figyelt kérdés

Létezik, hogy már nőne a melle ilyen fiatalon?

Azt mondta a kislányom, hogy pár napja megütötte az iskolában a padban.



2019. febr. 8. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gondolnék, hogy nő.
2019. febr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze


Bnőm kislányának 7 évesen kezdett nőni 9,5 volt amikor megjött neki

Nő neki

2019. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt amikor annyi idős voltam. Anyám rohant velem az orvoshoz. Ott kiderült, hogy csak nőni kezdett...
2019. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiúknak is előfordul ha serdülni kezdenek.
2019. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Természetesen már elkezdhet nőni. Viszont ha ő maga mondta, hogy megütötte, akkor az is kérdés, hogy pl. fáj-e? Elszíneződött-e? Ütéstől általában el szokott. Ebben az esetben a biztonság kedvéért megnézetném, pedig én elég orvoskerülő vagyok. Esetleg a gyerekorvosnak meg lehetne említeni, adjon ő tanácsot. Nem hoszem, hogy egy noname fórumon hozzászóló laikusoktól kéne függővé tenned egy esetleges vizsgálatot, főleg, ha aggódsz.
2019. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nincs semmi folt, zúzódás.
2019. febr. 8. 21:44
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is volt már annyi idősen csomó a cicimben. Akkoriban kezdett nőni. Nem hiszem, hogy az ütés miatt lenne.
2019. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Az én lányomnak is volt csomó a mellében, de én nem nyugodtam meg míg meg nem nézték ultrahangon hogy rendben van-e. Ennyi idősen azért még nem általános hogy nőni kezdjen. Szerintem várjatok rá 1-2 hetet, és ha kemény a csomó,esetleg hirtelen nő azért nézzen rá orvos, az a tuti, bár 99% hogy a hormonális változások kezdődtek el.
2019. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nekem is ütéstől lett a mellemben csomó, szerencsére semmi komoly nem lett belőle, de húgom edzésen ütötte meg, be is gyulladt neki... lehet csak nő, de én elvinném orvoshoz, inkább fölöslegesen menjél, mint késöbb.
2019. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Nőhet a melle már,nekem is már megduzzadt kicsit,11 évesen meg már menstruáltam.
2019. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!