Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti meddig használtatok beleülő...

Ti meddig használtatok beleülős hintát?

Figyelt kérdés

Mennyi idős volt a gyermeked, amikor már rá tudtad ültetni a hagyományos hintára, még akkor is, ha te lökted, csak már tudott stabilan ülni rajta és élvezte a hintázást?

Mennyi idő után tanulta meg hajtani magát?


2019. febr. 9. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem amíg belefér, a beleülőst fogja választani. Na most a 7 éves fiú uncsija is képes még belepréselni magát, úgyhogy odébb lesz.

3,5 éves, nem ül biztosan a simán. Egyébként hajtani már több mint egy éve tudja

2019. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én 7 évesem is belepréseli magát és úgy hajtja magát. Ő nagyon félős, nem êrzi magát biztonságban a " nagyoknak való" hintában, de mostanában inkább nem is hintázik, érzi már, hogy elég "dedós" de a másiktól meg fél.
2019. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb 3 éves korától.
2019. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
3 evesen ult a laphintara es mar tudja magat hajtani a lanyom:)
2019. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az én kisfiam még csak 2,5 éves, múlthétvégén ült először laphintán (mert nem volt a játszóm másik), de olyan szépen és stabilan ült rajta, amikor löktük, hogy azon gondolkoztam, hogy ülőre már nem lesz szükség.

Tavaszra terveztünk az udvarba játszóteret építtetni, és ezért lettem bizonytalan, még nem tudta lökni magát egyáltalán, de így már felesleges lenne a babahinta...


Végülis, ha már ülni tud rajta, majd a lökésbe is belejön, csak valamiért nem gondoltam, hogy ilyen hamar eljön a váltás.

2019. febr. 9. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!