Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használtatok beleülős...

Mikortól használtatok beleülős úszógumit?

Figyelt kérdés

Amikor a baba már stabilan tud ülni? Vagy esetleg elöbb is?

Ilyenre gondolnék: [link]

6 hósan szeretnénk vinni a babát.


2010. júl. 9. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ugyanezt néztem ki én is :D

szerintem amíg nem tud ülni rendesen nem igazán kellene használni, mert bár támasztja a derekát, így nem inog benne a baba, de azért a gerincét lehet megterheli.

2010. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam már 4 hónaposan, az első szabadtéri strandolás alkalmával ilyenben ült. Mi járunk babaúszni, 3 hónaposan kezdtük el, és ott is voltak ilyen beülős úszógumik. Ott próbáltuk ki először. Mivel ezek az úszógumik kicsit be is süllyesztik a babát az ülésbe, ezért abszolút nem gond, ha még nem ül teljesen stabilan a lurkó. 6 hónaposan már bőven érett rá, hogy használja.


Az külön jó, ha van teteje is a szerkezetnek, mert az erős napfénytől a piciket nagyon fontos megvédeni.

2010. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor megvesszük valamelyiket:)
2010. júl. 9. 12:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ma vettem pont egy ugyan ilyet! Csaj ajánlani tudom, az enyém 7hós lesz mikor megyünk vele nyaralni. Támasztja a hátát is egy picit, így ne kell félned attól, hogy kiesne, de ha félsz tőle, tarthatod is a picit, a vízben úgyis könnyebb. :-)
2010. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a DM-ben vettem ilyen tipusú úszógumit (beülőrész, háttámla, külön keret, amitől tuti nem borul ki a baba), annyi különbséggel h nincs teteje (sztem amúgy is felesleges, hiszen a víz tükröződik) 250!!!! ft-ért
2010. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szia. 6 hós a lányom, és néhány napja ültettem be egy ehhez hasonló úszógumiba. (már stabilan ül). teljesen elveszett benne, a lyuk a lábánál akkora volt, hogy a kis popója majdnem átfért egy lyukon. :-( remélem te szerencsésebb típust veszel :-)
2010. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kisfiam nemsokára 2 éves, és még mindig használja, szóval simán megéri megvenni.

Tavaly, 9 hónaposan kapta.

2010. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyetvettem ma 1800ft-ért :(

1éves a picim. Ha már tud ülni,nyugodtan beleteheted.

2010. júl. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi tavaly már használtuk, és akkor még nem tudott stabilan ülni.
2010. júl. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

aki a Dm ben vásárolt úszógumit: mikor?melyik dm-ben?kapható szted mindegyik üzletben? ma vennék én is akkor egyet.

Hol találtad a babacuccoknál?

2010. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!