Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2hetente láthatáskor apjuk...

2hetente láthatáskor apjuk pèntektől vasárnapik a lakásba tartja a gyerekeket, nem viszi őket sehova csak legó ès tablet!?

Figyelt kérdés
Fiam 7 a lányom 5 ès nagyon unják már ezt! Nem foglalkozik velük, nèha oda ül legozni, velük ennyi. Mi èrtelme ennek? Mèg a kertbe se mehetnek ki.

2019. márc. 10. 20:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
12%

#8-as, hát bocs de én nem választanám az elöbbit! Igen is vannak normális férfiak(mondjuk magyarország erröl nem híres, pont ezért az én férjem sem magyar)

De ne haragudj,de miért kéne nekem egy s eggfejnek gyereket szűlnöm?? Csak mert ketyeg a biológiai órám, és muszáj 1-2kölyköt leszűlni, akiknek úgysem lesz apjuk? Rengeteg nö neveli egyedűl a gyerekét magyarországon. A magyar férfiak undorítóak,cseppet sem vonzóak, csak a Dolhai Attila, na az vonzó!

2019. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnek elsősorban nem az a baja, hogy nincs minden hétvégén program, nyilván ez nem elvárható dolog. Lássuk be, az nincs teljesen rendben, hogy csak bent ülhetnek, szerintem az udvar lenne a minimum.

Az apának hétvégén nem csak annyi a dolga, hogy ne halljon meg a gyerek, arra van a láthatás, hogy a gyerekek és az apa között meglegyen a kapcsolat, ez nem működik, hogyha csak egymás mellett ülnek.

Csak örülni tudok, hogy nekem nem ilyen apa jutott.

2019. márc. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A gyereknek leginkább friss levegő és sok rohangálás kene a szabadban és ehhez igenis ki kéne engedni őket az udvarra (legalább!).
2019. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!