Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit gondoltok róla, hogy...

Ti mit gondoltok róla, hogy egy lombikbébinek azt mondják a szülei, hogy ő emiatt "különleges"?

Figyelt kérdés

Amikor a szülei nagyon jó hangulatban vannak, és a kislányuk is velük van, mindig azzal hozakodnak elő a gyereküknek, hogy ő

tervezett gyerek volt, nem holmi szerelemgyerek vagy balesetből született zabigyerek, hanem mesterséges úton termékenyült meg és rengeteg pénzbe került, ez okból kifolyólag ő különlegesebb és jobb, mint a többi gyerek. A szülők szemében ez a legnagyobb dicséret, amit a gyereküknek mondhatnak.



2019. márc. 18. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát természetesen nem kommentálnám, de legbelül nagyon nevetnék és hibbantnak gondolnám őket :D
2019. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Kívülálloként elsöre én is hülének nézném öket.

Ès elgondolkodnék rajta, hogy ha a szerelem gyereket ennyire lenézik akkor milyen párkapcsolatban is szenvedhetnek évek óta.

2019. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
idióták
2019. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem sem normálisak. Tökéletes módszer, ha egy nárcusztikus barmot akarnak nevelni belőle. A gyereket nem egy számára teljesen közömbös dolog miatt kéne dicsérni, hanem pl. az ügyességéért, kedvességéért stb.
2019. márc. 18. 12:45
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

Kérdezö az csak egy dolog amit te mondasz.


A legnagyobb probléma, hogy a szerelmet ezzel elítélik számára. Ès igazából talán arra ösztönzik ezzel, hogy bele törödésböl jobb gyereket szülni, nem kell a szerelmet a boldogságot keresni.

2019. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Nézzék meg a Gattaca című filmet :)

Szerintem is gáz lenézni a többi "simán készült" embert, a szerelmet kicserélni a pénzre, és a pénzért várni a hálát és gyermeki szeretetet. El lehet mesélni a gyereknek, hogy lombik bébi sztorit enélkül is, inkább azt kihangsúlyozva, mennyire vágytak rá, várták. És lehet tökéletes és különleges, ahogy minden embernek az a saját gyereke, akit azért ér olykor elfogultan nézni.

2019. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

"rengeteg pénzbe került". Jesszusom ez olyan mint amikor százezrekért csivavát vesznek a gazdagok :/

Ha valaki így adná elő a gyerekét, természetesen befognám a számat, de azért a szemöldököm felszökne a plafonra...

2019. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Hát ebből a szövegkörnyezetből eléggé úgy tűnik, hogy még mindig harag van bennük amiatt, hogy nem természetes úton jött össze és így kompenzálnak.

Az egyik előttem szólóval egyetértve: az lenne a legjobb, ha azt mondnák neki, hogy annyira vágytak rá, hogy mindent megtettek érte. De így ez elég gáz...

Remélhetőleg nem fog az ellenkezője is megesni szegény gyerekkel! Hallottam már magát kereszténynek való embertől, hogy a lombikos gyerekeket nem is Isten teremtette, tehát az ördög művei. Na, most erre is azt mondom, hogy nem normális.

2019. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%
Még mindig jobb helyre került, mint a gyerekek 90%-a.
2019. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%

9es.

Attól, hogy van pénz még nevelhetnek belőle egy lelki nyomorultat.

2019. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!