Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korig adtatok...

Hány éves korig adtatok overált a gyerekre?

Figyelt kérdés
Most ugye tavasszal sok helyen nagyon jó árban lehet megvenni a kifutó kollekciót, csak nem tudom, hogy még jövőre kell-e (nyilván kell valami) overál vagy már kétrészes, illetve télikabát, vastagabb nadrág kombót adjam rá?

2019. márc. 21. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Overál a kétrészes is.

Ovi végéig mindenképp veszek télre, utána meglátjuk.

2019. márc. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amíg iskolások nem lettek. Ott már kevésbé van lehetőség az öltözés/vetkőzésre.
2019. márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
másodikosom hóban, szánkózni, korizni még használja. jövőre is tervezek neki venni.
2019. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy overál a kétrészes is.

Akkor még bőven fog kelleni, 4,5 éves a gyerkőc.

2019. márc. 21. 10:20
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
6 éves fiamnak is van. Szerintem sulis korában is lesz, ha más nem, itthoninak. SZánkózni, hógolyózni biztos az lesz rajta.
2019. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kelleni fog még, a 4 éves kislányom és a 6 évea kisfiam még hord overált. Én a kétrészeseket preferálom, azokat lehet más kabáttal, más nadrággal is párosítani attól függően, hogy melyik része koszolódott inkább. A fiam overálnadrágjai például térdnél brutál sárosak szoktak lenni, a kabát rész nem, ezért sokszor csak a nadrág ment a szennyesbe, kabát egy másik overálnadrággal maradt.

Én mindkét gyerekemnek legalább 2-3 váltás overálnadrágot (a kantáros fajtából, ami védi a derekát) is be szoktam tárazni télire, így sosincs gond, ha valami/több darab a mosásba kerül, lehet variálni.

2019. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ovi végéig közlekedtünk, játszótereztünk abban. Utána sínadrágot már csak téli sporthoz, kiránduláshoz kaptak, és nagyobb hidegben inkább harisnyát/aláöltözetet vettek fel a farmer alá. Szerintem is praktikusabb a két részes, hiszen a kabátját akkor is használhatja még vagy egy hónapig, amikor nadrágból már elég a vékonyabb.
2019. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8 éves lányomnak is februárban vettük. Mi falun lakunk, sokat szankozik kint. Szeretem, mert nincs kint a dereka vagy nem megy alá hó. Iskolába is van külön téli kabátja.
2019. márc. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!